97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛ "اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد" نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیرعامل مهرانه و اعضای هیئت مدیره این مجموعه که جمعه 17 فروردین 97 در محل دفتر ایشان برگزار گردید، اظهار کرد: "کاری که در مهرانه انجام می‌شود همان کاری است که اهل بیت (ع) انجام می‌دادند، ما بر این باوریم که در مجموعه مهرانه کار مذهبی و اعتقادی انجام می‌شود".

وی با بیان اینکه در ترویج و تبلیغ کار خیر و گروهی مهرانه می‌تواند به عنوان الگوی نمونه معرفی شود، تاکید کرد که برای نهادینه شدن فرهنگ کار نیک ضروری تا الگوها و خیرین انجمن به مردم و جامعه معرفی شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "هر کاری برای معرفی این مجموعه نیاز باشد انجام می‌دهم"، اضافه کرد: به مردم اعلام کنید که اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد.

در ابتدای این دیدار نیز "مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه ضمن تشریح خدمات این مجموعه در حوزه "دارو و درمان" در مدت 12 سال ابراز کرد: مهرانه در کنار خدمات 100 درصد رایگان رادیوتراپی به مبتلایان به سرطان سرتاسر کشور، به صورت رایگان همراه با تهیه وعده‌های غذایی رایگان (صبحانه، ناهار، شام) بیماران را پذیرش می‌کند.

وی با بیان اینکه مهرانه با اعتقاد به شعار "پیشگیری بهتر از درمان است" به تدوین برنامه های سلامت محور در 4 حوزه "ورزش، تشکیل کارگاه ها و کلاس های پیشگیری از سرطان سینه ویژه بانوان، برگزاری کلاس های تغذیه سالم در مدارس، پیشگیری از استعمال سیگار و دخانیات و ترویج تولید، توزیع و مصرف محصولات سالم" اشاره کرد.

"رسول احدی"، مسئول واحد روابط عمومی مهرانه نیز در این دیدار به عملی شدن فرمایش مرحوم آیت الله حائری شیرازی در خصوص کاشت نهال بنام هر خیر در مجموعه (جمعه 17 فروردین 97) اشاره کرد و خواستار برگزاری جلسات بزرگ ملی و بین المللی مذهبی فرهنگی و قرآنی از سوی حجت‌الاسلام دولابی در مجموعه مهرانه شد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
مؤسس انجمن مهرانه در نشست فعالان سازمان های مردم نهاد با استاندار زنجان؛ وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
1397/10/24
اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است
استاندار زنجان در نشست با فعالین سازمان های مردم نهاد مطرح کرد؛ اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است/ توانمندسازی سمن‌ها و قرار دادن اعضای آنها در کنار مدیران؛ برنامه مورد تاکید سال آینده
1397/10/24
توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
خیر فرهنگی واحد آموزش تحصیلی مهرانه؛ توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
1397/10/24
مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س)؛ مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
1397/10/24
حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه
قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛ حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه/ افزایش 44 درصدی واریزی‌های اینترنتی خیرین به حساب مهرانه در 9 ماهه نخست سا ...
1397/10/23
پرستار بودن یعنی؛ قشنگ ترین اتفاق زندگی!
به بهانه گرامیداشت 22 دی ماه؛ روز پرستار چنین روزی یادآوری میکند که این بار ما مراقب پرستاران باشیم، جامعه به آنها نیاز دارد پرستاران را دوست بداریم!
1397/10/22