97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

" مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد"

" مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد" مدیر اجرایی دفتر مهرانه در میانه؛ "مهرانه افتخار ایران و آذربایجان است"

" مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد" " مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد"

مدیر اجرایی دفتر مهرانه در میانه؛ "مهرانه افتخار ایران و آذربایجان است"

"مظفر اجلی"، مدیر اجرایی دفتر مهرانه در میانه استان آذربایجان شرقی در مراسم ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" که در منطقه گچلیک این شهرستان برگزار گردید، خدمات و اهداف مهرانه به عنوان انجمن حمایت از مبتلایان به سرطان که به همت خیرین زنجانی پایه ریزی شده است تشریح کرد.

وی "مهندس اصغر وثوق" ، بنیانگذار و مدیرعامل مهرانه را قهرمان ملی اعلام کرد که به همت همفکرانش توانسته به لطف الهی از مبتلایان به سرطان به ویژه نیازمندان دست گیری کند.

در پایان فرماندار و رئیس هیئت کوهنوردی میانه  با اهدای تندیس و تابلویی از مدیرعامل مهرانه به نمایندگی از تلاشگران انجمن تقدیر به عمل آوردند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
پیام بنیانگذاران مهرانه به مناسبت سیزدهمین سالروز تأسیس انجمن خیریه مهرانه
1397/09/26
"25 آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک"
"۲۵ آذر؛ سالروز تاسیس انجمن خیریه مهرانه مبارک" ما مسئول هستیم در نشر و پرورش و رواج انسانیت ! برای انسانیت هم باید مهربان بمانیم!
1397/09/25