97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

استاندار زنجان در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان؛ مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است استاندار زنجان در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان؛

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

اسداله درویش‌امیری، استاندار زنجان پنجشنبه 10 اسفند 96 در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان که با حضور مشاور معاون اجتماعی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولین دستگاه‌های اجرایی با شعار "انسان سالم، سبک زندگی سالم، با سواد سلامت" در سالن همایش‌های بین‌المللی روزبه برگزار گردید، با بیان اینکه "روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت بین مردم زنجان نهادینه شده است" به تشکیل نهادهای اجتماعی و مدنی در حوزه بهداشت و درمان در استان اشاره کرد و گفت: هر مسئولی با مشاهده اقدامات صورت گرفته در مهرانه زنجان شگفت زده می شود که این مهم حاکی از روحیه مشارکت جمعی مردم در کار خیر می‌باشد.

وی داشتن مشارکت اجتماعی و مدنی مردم زنجان را فرصتی طلایی برای تحقق اهداف و برنامه‌های مجمع سلامت استان زنجان اعلام کرد و برای تلاشگران این مجمع آرزوی موفقیت کرد.

همچنین "محمدمهدی گل مکانی، مشاور معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرکل اداره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت وزارتخانه " با اشاره به انتظارات وزارتخانه از مجمع سلامت استان‌ها و شهرستان‌ها افزود: فراهم نمودن امکان مشارکت ساختارمند مردم، توانمندسازی جوامع محلی، همکاری مسئولانه همه بخش‌ها در حمایت از ایجاد کانون‌ها و مجامع سلامت محلات، تعهد همه نهادها و سازمان‌های محلی به محوریت شعار سلامت سال محلات، فراهم نمودن امکان انتقال صدای مردم در زمینه سلامت از سطح محله به سطوح بالاتر را از جمله انتظارات وزارت بهداشت از مجمع سلامت استان ‌ها می‌باشد.

وی با بیان اینکه 70 تا 75 درصد عوامل سلامت به اقتصادی و اجتماعی باز می گردد، شناسایی این عوامل را در تحقق اهداف سلامت تاثیرگذار دانست.

"آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان" نیز در این همایش با بیان اینکه "پیشگیری مقدم از درمان است" ادامه داد: جسم سالم و روان سالم سبب آرامش و امنیت در زندگی است در نتیجه ضروری است تا این مهم مورد توجه مسئولین امر و دلسوزان فعال در تشکل‌های مردم نهاد قرار گیرد.
 
همچنین در نشست تخصصی نهادها و سازمان‌های استان در سلامت جامعه مسئولین دستگاه‌های متولی نظیر آموزش و پرورش، سازمان جهاد کشاورزی، دامپزشکی، رئیس پلیس راه استان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری حول محور موضوع نشست سخنرانی نمودند.

در پایان از نماینده ولی فقیه در استان زنجان به عنوان "حامی سلامت" تقدیر به عمل آمد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
مؤسس انجمن مهرانه در نشست فعالان سازمان های مردم نهاد با استاندار زنجان؛ وظیفه ما گسترش فرهنگ حاکم در مهرانه به سراسر کشور است
1397/10/24
اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است
استاندار زنجان در نشست با فعالین سازمان های مردم نهاد مطرح کرد؛ اقدامات صورت گرفته در"مهرانه" بی‌نظیر است/ توانمندسازی سمن‌ها و قرار دادن اعضای آنها در کنار مدیران؛ برنامه مورد تاکید سال آینده
1397/10/24
توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
خیر فرهنگی واحد آموزش تحصیلی مهرانه؛ توصیف مهرانه پس از لمس و درک خدمات بی‌دریغش به بیماران و خانواده‌های آنان، ممکن است
1397/10/24
مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س)؛ مراسم مولودی‌خوانی در محل مهمانسرای مهرانه زنجان با حضور بیماران برگزار شد
1397/10/24
حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه
قائم مقام کمیته جذب مشارکت‌های مالی مهرانه مطرح کرد؛ حمایت مالی کارمندان شاغل در 38 اداره دولتی و خصوصی زنجان از مهرانه/ افزایش 44 درصدی واریزی‌های اینترنتی خیرین به حساب مهرانه در 9 ماهه نخست سا ...
1397/10/23
پرستار بودن یعنی؛ قشنگ ترین اتفاق زندگی!
به بهانه گرامیداشت 22 دی ماه؛ روز پرستار چنین روزی یادآوری میکند که این بار ما مراقب پرستاران باشیم، جامعه به آنها نیاز دارد پرستاران را دوست بداریم!
1397/10/22