97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

نخستین دفتر روستایی مهرانه در روستای "ویر" شهرستان سلطانیه افتتاح شد

نخستین دفتر روستایی مهرانه در روستای "ویر" شهرستان سلطانیه افتتاح شد

نخستین دفتر روستایی مهرانه در روستای "ویر" شهرستان سلطانیه افتتاح شد

سه شنبه 24 مرداد 96، دفتر مهرانه در بزرگترین روستای استان زنجانی یعنی "ویر" واقع در شهرستان سلطانیه، با حضور دست اندرکاران و خیرین دفتر سلطانیه و معتمدین و روحانیت این روستا به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

حمید مجتهدی، مدیر اجرایی دفتر مهرانه در سلطانیه در این مراسم ضمن تشریح اهداف و رسالت های بشردوستانه مهرانه در حوزه درمان، پیشگیری از ابتلا به سرطان و معیشت بیماران هدف اعلام کرد: تمامی بیماران بومی استان زنجان به صورت رایگان (85 تا 100 درصد) از خدمات دارویی، جراحی و سایر مباحث درمانی بهره مند می شوند.

وی در پایان از اهالی روستای ویر خواست تا برای ملموس شدن آنچه که در مورد فعالیت ها و خدمات مهرانه شنیده اند، در مرکز رادیوتراپی انجمن حضور یابند و از تجهیزات   امکانات مجموعه بازدید نمایند.

لازم به ذکر می باشد دفتر مهرانه در روستای "ویر" جهت تسریع در شناسایی بیماران احتمالی مبتلا به سرطان و حمایت از آنان و پیشبرد اهداف مهرانه در حوزه پیشگیری زیر نظر دفتر سلطانیه فعالیت خواهد کرد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27