97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تأثیر مثبت برنامه‌های "پیشگیری از ابتلا به سرطان" مهرانه در افزایش میزان آگاهی جامعه

در نشست مسئول کمیته شهرستان با خیران دفتر مهرانه در هیدج مطرح شد؛ تأثیر مثبت برنامه‌های "پیشگیری از ابتلا به سرطان" مهرانه در افزایش میزان آگاهی جامعه

در نشست مسئول کمیته شهرستان با خیران دفتر مهرانه در هیدج مطرح شد؛

تأثیر مثبت برنامه‌های "پیشگیری از ابتلا به سرطان" مهرانه در افزایش میزان آگاهی جامعه

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، سجاد صالحی، مدیر اجرائی دفتر مهرانه هیدج در این مراسم که روز چهارشنبه 3 خردادماه سال 96 برگزار شد، گزارشی از فعالیت دو ساله این دفتر و نحوه جذب مشارکت‌های مردمی ارائه کرد.

صالحی اهمیت مهرانه در حوزه درمان را مهم ارزیابی کرد و گفت: برنامه های سلامت محور مهرانه در حوزه آموزش و پیشگیری از ابتلا به سرطان در آینده به طور قطع گامی در راستای مبارزه اصلی با این بیماری خواهد بود.

وی با بیان این‌که " خدمات و درمان کلینیک رادیوتراپی مهرانه در سطح کشور و حتی خاورمیانه هم بی نظیر است" به نظر مثبت مسئولان بلندپایه وزارت بهداشت در مورد خدمات انجمن اشاره کرد.

صالحی با اشاره به برگزاری همایش های ویژه بانوان در حوزه سرطان و تأثیر آن در افزایش میزان آگاهی مردم گفت: در این مراسمات مخاطبان دریافتند که هزینه درمان سرطان در نخستین مراحل این بیماری در حد سرماخوردگی ساده است.

میلاد عسگری، یکی از خیران هیدجی که مسئول امور مالی دفتر مهرانه ابن شهر نیز بوده است بر لزوم جذب نیروی انسانی خیر برای فعال کردن تمامی واحدها و کمیته‌ها تاکید کرد و گفت: در صورت منسجم کردن تمامی امور و تفکیک وظایف می‌توان ادعا کرد که تحقق اهداف و رسالت‌های مجموعه مهرانه در هیدج دور از انتظار نیست.
نظر شما چیست
آخرین اخبار
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد!
گفت‌وگو با نسرین؛ دختری که به سرطان باج نداد! من با وجود همسرم، با تمام سختی‌های دنیا می‌جنگم سرطان که چیزی نیست!
1397/10/30
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
1397/10/29
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27