97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ترویج فرهنگ مصرف غذای سالم با استفاده از تریبون‌های نماز جمعه در ماهنشان

مدیر اجرایی مهرانه در ماهنشان: ترویج فرهنگ مصرف غذای سالم با استفاده از تریبون‌های نماز جمعه در ماهنشان


مدیر اجرایی مهرانه در ماهنشان:

ترویج فرهنگ مصرف غذای سالم با استفاده از تریبون‌های نماز جمعه در ماهنشان 

مدیر اجرایی مهرانه در ماهنشان ضمن تأکید بر لزوم حرکت در مسیر برنامه‌های حوزه پیشگیری از ابتلا به سرطان زنجان گفت: فرهنگ مصرف غذای سالم در سال 96 با استفاده از تریبون‌های نماز جمعه در ماهنشان در دستور کار مسئولان مهرانه در این شهرستان قرار می‌گیرد.


به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، مرتضی آدینه گزارشی از برنامه٬های سال جاری دفتر مهرانه در شهرستان ماهنشان ارائه کرد.

آدینه ادامه داد: فعال‌تر کردن کمیته ورزش در جهت فرهنگ‌سازی و پیشگیری با برنامه‌های متنوع، گسترش و اطلاع‌رسانی در جهت شعار پیشگیری بهتر از درمان با تشکیل کلاس‌های آموزش و گسترش و پخش حداکثری قلک و صندوق و جذب حداکثری خیر، پیگیری و نصب پیام رسان شهری در یک نقطه مناسب شهر و گسترش فرهنگ توجه به سلامت غذایی و ترویج آن در مدارس و مساجد با برنامه‌ریزی در سال 96از جمله برنامه های این دفتر می‌باشد.

وی فعال کردن و افزایش مخاطبان فضای مجازی و اطلاع‌رسانی عمکرد مهرانه و بکارگیری از ظرفیت جوانان و بانوان در عرصه‌های مختلف را از دیگر برنامه های مهرانه در ماهنشان عنوان کرد.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27