97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

گفت‌وگو با مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان: تیم "کوهنوردی" در ماهنشان در راستای برنامه‌های سلامت‌محور مهرانه تشکیل شد

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان:

تیم "کوهنوردی" در ماهنشان در راستای برنامه‌های سلامت‌محور مهرانه تشکیل شد

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان از تشکیل تیم کوهنوردی در این شهر در راستای نائل شدن به برنامه‌های سلامت‌محور این انجمن تشکیل و با استقبال مردمی و علاقمندان به ورزش روبرو شد.

به گزارش انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، مدیر اجرائی مهرانه در ماهنشان در گفت‌وگو با خبرنگار این انجمن ضمن تأکید بر لزوم پیگیری 4 برنامه حوزه پیشگیری از ابتلا به سرطان مهرانه اظهار کرد: این دفتر در راستای چارچوب رسالت‌ها و اهداف انجمن خیریه مهرانه، موضوع نهادینه کردن ورزش صبحگاهی در بین شهروندان ماهنشانی را با جدیت پیگیری می‌کند که خوشبختانه با استقبال مردم مواجه شده است.

مرتضی آدینه با بیان این‌که این دفتر با همت خیران و دست‌اندرکاران مربوطه موفق شده است تا از ابتدای مهرماه سال 95 تیم کوهنوردی مهرانه را در ماهنشان تشکیل دهد، ابراز کرد: خوشبختانه هر هفته یک تیم کوهنوردی 30 تا 40 نفره با همت و همراهی مسئولان مهرانه در ماهنشان برای جامه عمل پوشاندن به اهداف این انجمن به ارتفاعات شهرستان صعود می‌کنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر تمامی مردم مهرانه را مسبب اصلی تشکیل تیم‌های کوهنوردی می‌دانند بر نهادینه کردن این ورزش توسط عوامل این مجموعه تأکید کرد.

آدینه با بیان این‌که دفتر مهرانه در شهرستان به منظور معرفی اهداف این انجمن از ظرفیت‌های مراسمات فرهنگی و مذهبی و دینی بهره‌مند می‌شود به حضور عوامل و خیران مجموعه ذی‌ربط در برنامه‌های دهه محرم مساجد و موکب‌های عزاداری و توزیع بیش از 300 بروشور تبلیغاتی و نشر سی.دی‌ در بین عزاداران در سال 95 اشاره کرد.
نظر شما چیست
آخرین اخبار
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
دوچرخه سواران مهرانه‌ای به شهر "ماسال" جمهوری آذربایجان رسیدند
1397/12/28
تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
مسئول روابط عمومی مهرانه؛ تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهره مندی از تکنولوژی های نوین اطلاع رسانی با هدف معرفی مهرانه به اقشار مختلف مردم
1397/12/28
شاید واقعا زندگی زیاد هم سخت نیست و همین گذر زمان هم این سختی را کمتر میکند.
مهربانی را با آمدن بهار و سال جدید، از یک دیگر دریغ نکنیم! در واپسین روز های آخر سال که اسفند چمدان بسته، ما را ترک میکند و مژده ی آمدن بهار را میدهد ؛می اندیشم به دنیایی که اینروزها زیادی بی رحم ش ...
1397/12/27
حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
مسئول سمعی بصری مهرانه در نشست سالانه با مدیرعامل با اشاره به عملکرد یک ساله این واحد مطرح کرد؛ حضور موفق مهرانه در فضاهای مجازی با بهره گیری از امکانات صوتی و تصویری نوین
1397/12/27
اطلاعیه
اطلاعیه
1397/12/27