97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

گفت‌وگو با مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان: تیم "کوهنوردی" در ماهنشان در راستای برنامه‌های سلامت‌محور مهرانه تشکیل شد

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان:

تیم "کوهنوردی" در ماهنشان در راستای برنامه‌های سلامت‌محور مهرانه تشکیل شد

مدیر اجرائی دفتر مهرانه در ماهنشان از تشکیل تیم کوهنوردی در این شهر در راستای نائل شدن به برنامه‌های سلامت‌محور این انجمن تشکیل و با استقبال مردمی و علاقمندان به ورزش روبرو شد.

به گزارش انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، مدیر اجرائی مهرانه در ماهنشان در گفت‌وگو با خبرنگار این انجمن ضمن تأکید بر لزوم پیگیری 4 برنامه حوزه پیشگیری از ابتلا به سرطان مهرانه اظهار کرد: این دفتر در راستای چارچوب رسالت‌ها و اهداف انجمن خیریه مهرانه، موضوع نهادینه کردن ورزش صبحگاهی در بین شهروندان ماهنشانی را با جدیت پیگیری می‌کند که خوشبختانه با استقبال مردم مواجه شده است.

مرتضی آدینه با بیان این‌که این دفتر با همت خیران و دست‌اندرکاران مربوطه موفق شده است تا از ابتدای مهرماه سال 95 تیم کوهنوردی مهرانه را در ماهنشان تشکیل دهد، ابراز کرد: خوشبختانه هر هفته یک تیم کوهنوردی 30 تا 40 نفره با همت و همراهی مسئولان مهرانه در ماهنشان برای جامه عمل پوشاندن به اهداف این انجمن به ارتفاعات شهرستان صعود می‌کنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر تمامی مردم مهرانه را مسبب اصلی تشکیل تیم‌های کوهنوردی می‌دانند بر نهادینه کردن این ورزش توسط عوامل این مجموعه تأکید کرد.

آدینه با بیان این‌که دفتر مهرانه در شهرستان به منظور معرفی اهداف این انجمن از ظرفیت‌های مراسمات فرهنگی و مذهبی و دینی بهره‌مند می‌شود به حضور عوامل و خیران مجموعه ذی‌ربط در برنامه‌های دهه محرم مساجد و موکب‌های عزاداری و توزیع بیش از 300 بروشور تبلیغاتی و نشر سی.دی‌ در بین عزاداران در سال 95 اشاره کرد.
نظر شما چیست
آخرین اخبار
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
مادر شهید والامقام "سعید تقیلو" به احسان فرزندش مبلغ 500 میلیون ریال را انجمن مهرانه اهداء کرد
1397/10/29
مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در مراسم معارفه داوطلبان زنجانی؛ مهرانه در کنار ارائه خدمات دارو و درمان به بیماران، از فرزندان دانش آموز و دانشجوی آنان نیز حمایت تحصیلی می کند
1397/10/27
لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین و کمیته ها و واحدهای مستقل تاکید کرد؛ لزوم همفکری منسجم جهت برپایی همایش سراسری دفاتر 14 گانه سوم اسفند 97 مهرانه در زنجان
1397/10/27