97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه ای های رهرو حسین (ع) وزینب (س) ؛

کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا مهرانه ای های رهرو حسین (ع) وزینب (س) ؛

مهرانه ای های رهرو حسین (ع) وزینب (س) ؛ کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا

مهرانه ای های رهرو حسین (ع) وزینب (س) ؛

زلال واقعه عاشورا قطعه ای از بهشت تاریخ انسانیت؛ روزی که خداوند خطاب به فرشتگانش ندا داد که عظمت ایثار انسان، دلیل انتخابش به عنوان خلیفه الله برروی زمین است.

"السلام علیک یا ثارالله وابن ثاره" فرازی از زیارت وارث، ترجمان مقام والای حسین (ع) است یعنی خون حسین خون خداست، حسین وارث آدم تا خاتم است وعاشورا یعنی فرود همه غیرت های آسمان در زمین وپرواز همه پاکی ها به آسمان.

واقعه کربلا یک حادثه نیست وخون بهای امام حسین(ع)، امامت امام زمان (عج) است که پرچم عدالت خواهی سالار شهیدان تا آن زمان برافراشته خواهد ماند.

ما در مهرانه تلاش داریم به تأسی از خورشید روشنگر و هادی امام حسین(ع)، قطره ای باشیم از اقیانوس بیکران ایثار وفداکاری در مکتب مولایمان.

در این روز عظیم با خداوند عهد می بندیم که با صلابت تر از قبل در ادای وظیفه دینی خود در مسیر مهرانه، یار ویاوربیماران دردمند، وحافظ جان انسان ها در مقابل هجوم ناجوانمردانه سرطان باشیم واز خداوند می طلبیم که مردانمان، رهرو حسین و عباس، و زنان ودخترانمان، امانت دار زینب، وجوانانمان، به سان علی اکبر باشند. 

ما راسخ تَر از قبل با خدا پیمان می بندیم که شجره طیبه مهرانه را نه تنها در ایران بلکه در منطقه وجهان گسترش دهیم و به دنیا نشان دهیم که رهروان حسین این چنین اند وباورهای اعتقادی ما توانائی فتح قله های افتخار در جهان را دارد.
آری؛ عاشورا قطعه ای از بهشت تاریخ است و مهرانه قطره ای از آموزه های غنی و ناب عاشوراست.

انجمن خیریه مهرانه
نظر شما چیست
آخرین اخبار
مهدی باستانی: در روزهای سخت بیماری پدرم؛ تنها مهرانه در کنارمان بود
خانواده زنجانی با حضور در دفتر مرکزی مهرانه از خدمات بشردوستانه دارو و درمان این مجموعه به پدرشان قدردانی کردند مهدی باستانی: در روزهای سخت بیماری پدرم؛ تنها مهرانه در کنارمان بود
1397/07/24
دست خدا در مهرانه تجلی یافته/ همین خدمت بی‌منت مهرانه به مبتلایان به سرطان، زنجانی‌ها را با این مجموعه همراه کرده است
فعال صنفی زنجانی: دست خدا در مهرانه تجلی یافته/ همین خدمت بی‌منت مهرانه به مبتلایان به سرطان، زنجانی‌ها را با این مجموعه همراه کرده است
1397/07/24
برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
در نشست مسئولین واحد ورزش مهرانه با مسئولین ورزش زنجان مطرح شد؛ برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
1397/07/23
افزایش 7 درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل
با حمایت مالی کارمندان ۳۹ دستگاه اجرایی و خصوصی استان زنجان صورت گرفت؛ افزایش ۷ درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل
1397/07/23
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
1397/07/22