97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای ۱۲۰ نفر از بانوان حاضر ارائه شد

برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد برگزاری همایش بانوان زنجانی در پارک بانوان توسط مهرانه/ نکات پیشگیری از سرطان سینه برای 120 نفر از بانوان حاضر ارائه شد

در این همایش که عصر روز چهارشنبه 14 شهریور 97 در محل پارک بانوان زنجان برگزار گردید، "مینا ارغوانی فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه ضمن تشریح تمامی وظایف کمیته‌ها و واحدهای انجمن طبق چارت تشکیلاتی اعلام کرد که تمامی خیرین این مجموعه برای تحقق اهداف و رسالت های مهرانه در حوزه‌های مربوطه فعالیت می کنند.

وی با اشاره به پذیرش بیماران مبتلا به سرطان در سرای نیکان (مهمانسرا) و ارائه خدمات رادیوتراپی رایگان به تمامی بیماران سطح کشور تصریح کرد: این مجموعه در کنار رادیوتراپی و شیمی درمانی رایگان به مردم استان زنجان و 3 شهرستان خارج از استان نظیر میانه، تکاب و بیجار، بیش از 80 تا 100 درصد خدمات دارو و درمان را به این بیماران ارائه می دهد که صرفا شامل زنجانی‌ها و نقاط تحت پوشش مهرانه می‌شود.

همچنین "خانم غرقی"، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری مهرانه در جمع 120 نفری بانوان حضور یافت و نکات آموزشی و نحوه معاینه بدن با هدف تشخیص بهنگام سرطان سینه را تشریح کرد.

اجرای برنامه‌های متنوع و شاد و دف زنی از سایر برنامه های در نظر گرفته در این مراسم بود.

در پایان مسئول کمیته بانوان به دلیل همکاری مطلوب مسئولین محترم پارک بانوان خانم‌ها حسنی و دادلوئی با اهدای لوحی از این عزیزان تقدیر کردند.

با تشکر از خیرین کمیته بانوان خانم‌ها الماسی، حنیفه لو و هنرمندان دف زن خانم ها مقدم و شکری

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25