97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

پذیرش 2895 بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در کلینیک رادیوتراپی مهرانه از ابتدای فعالیت تا پایان تیر 97

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه خبر داد: پذیرش ۲۸۹۵ بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در کلینیک رادیوتراپی مهرانه از ابتدای فعالیت تا پایان تیر ۹۷

پذیرش 2895 بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در کلینیک رادیوتراپی مهرانه از ابتدای فعالیت تا پایان تیر 97 مسئول کلینیک تخصصی مهرانه خبر داد:

پذیرش 2895 بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در کلینیک رادیوتراپی مهرانه از ابتدای فعالیت تا پایان تیر 97

"مهندس جواد گرانمایه"، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه از پذیرش 2895 بیمار مبتلا به سرطان از سراسر کشور در کلینیک رادیوتراپی مهرانه از ابتدای فعالیت (آذر 93) تا پایان تیر 97 خبر داد و گفت: مهرانه خدمات رایگان به ارزش بیش از 12 میلیارد و 606 میلیون تومان به این بیماران ارائه کرده که عمده این خدمات مربوط به رادیوتراپی می‌باشد.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کلینیک رادیوتراپی مهرانه در تیر ماه سال جاری به پذیرش 75 بیمار سراسر کشور جهت ارائه خدمات رادیوتراپی اشاره کرد و در مورد فعالیت درمانگاه کموتراپی مهرانه از ابتدای مهر 96 تا پایان تیر 97 نیز گفت: در مدت زمان یاد شده نیز 894 بیمار جهت بهره‌مندی از خدمات شیمی درمانی به این مرکز مراجعه کرده‌اند.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه تعداد بیماران مشاوره شده در بخش رادیوتراپی و شیمی درمانی در تیر ماه 97 را به ترتیب 57 و 8 نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به فعالیت مهمانسرای مهرانه (سرای نیکان) در مجاورت کلینیک تخصصی این مجموعه افزود: این مکان جهت اسکان رایگان بیماران ساکن نقاط دور شهری و روستایی استان زنجان و سایر استان های کشور توسط خیرین احداث گردیده است، از آذر 93 تا پایان تیر 97، 19213 نفر روز بیمار از خدمات رفاهی و اسکان مهرانه به ارزش بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان بهره‌مند شده‌اند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25