97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

فعالیت مهرانه در دنیای مادی‌گرای امروز جای مباهات دارد

مدیرعامل خبرگزاری فارس در بازدید از مهرانه؛ فعالیت مهرانه در دنیای مادی‌گرای امروز جای مباهات دارد

فعالیت مهرانه در دنیای مادی‌گرای امروز جای مباهات دارد مدیرعامل خبرگزاری فارس در بازدید از مهرانه؛


فعالیت مهرانه در دنیای مادی‌گرای امروز جای مباهات دارد


مدیرعامل خبرگزاری فارس با ابراز خرسندی از حضور در مجموعه مهرانه گفت: مشاهده و آشنایی با این مجموعه‌ها و انسان‌ها، در دنیای امروز که مادی‌گرایی رواج یافته و با سلامت و دین مردم کاسبی می‌شود، جای خرسندی و مباهات دارد.

پیام تیرانداز، مدیرعامل استان‌های خبرگزاری فارس عصر سه‌شنبه 2 مرداد 97 در جریان سفر خود به زنجان از کلینیک تخصصی سرطان و بخش‌های دیگر "مهرانه" انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به بیماری سرطان استان زنجان بازدید کرد.

میهمانسرا و بخش‌های تخصصی کلینیک و همچنین سالن همایش و کارگاه‌ها، بخش رادیوتراپی، مرکز شیمی درمانی و دیگر تجهیزات از مراکزی بود که مورد بازدید مدیر عامل خبرگزاری فارس قرار گرفت.

مدیرعامل خبرگزاری فارس در این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در مجموعه مهرانه گفت: مشاهده و آشنایی با این مجموعه‌ها و انسان‌ها، در دنیایی امروز که مادی‌گرایی رواج یافته و با سلامت و دین مردم کاسبی می‌شود، جای خرسندی و مباهات دارد.

پیام تیرانداز مرز حق و باطل را در کار رسانه ظریف عنوان و تاکید کرد: حضور و فعالیت در مجموعه‌هایی مانند مهرانه خیر عظیمی است که نصیب طراحان و گردانندگان آن شده است.

مدیرعامل خبرگزاری فارس با اشاره به راه‌اندازی بسته‌های خبری «خبر خوب» در این خبرگزاری افزود: این مجموعه و فعالیت‌های آن هم می‌تواند در قالب این خبر قرار گرفته تا در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در میان این همه خبر ناخوشایند به سمع و نظر مردم رسانده شود.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
در نشست مسئولین واحد ورزش مهرانه با مسئولین ورزش زنجان مطرح شد؛ برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
1397/07/23
افزایش 7 درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل
با حمایت مالی کارمندان ۳۹ دستگاه اجرایی و خصوصی استان زنجان صورت گرفت؛ افزایش ۷ درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل
1397/07/23
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
1397/07/22
نخستین کانون مهر(مهرانه) در شهرستان میانه آذربایجان شرقی، در بخش "کندوان" راه‌اندازی شد
باهدف تسریع در شناسایی بیماران مبتلا به سرطان و بهبود در خدمات دارو و درمان به آنان؛ نخستین کانون مهر(مهرانه) در شهرستان میانه آذربایجان شرقی، در بخش "کندوان" راه‌اندازی شد
1397/07/21
بهره مندی 1180 نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه
شهریور ۹۷ صورت گرفت؛ بهره مندی ۱۱۸۰ نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه
1397/07/17