97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حضور هفتگی 600 تا 650 نفری خیرین در دفاتر مهرانه

مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در همایش خیرین ابهری اعلام کرد؛ حضور هفتگی 600 تا 650 نفری خیرین در دفاتر مهرانه

مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه در همایش خیرین ابهری اعلام کرد؛

حضور هفتگی 600 تا 650 نفری خیرین در دفاتر مهرانه 

"منیره فیروزه"، مسئول کمیته منابع انسانی که به نمایندگی از مسئولین مجموعه مهرانه با همراهی خانم سهرابی، قائم مقام کمیته در  همایش خیرین در ابهر حضور یافته بود، حضور 4200 نفری ابهری ها در کارگاه های پیشگیری از سرطان مهرانه را گامی در راستای نیل به اهداف سلامت محور مهرانه دانست که در سایه تلاش خیرین دفتر مهرانه ابهر صورت گرفته است.

وی با اشاره به هدف گذاری های مهرانه در عرصه های تغذیه سالم، ترویج ورزش در بین مردم تصریح کرد: در راستای تشکیل کلاسهای تغذیه سالم 28900 دانش آموز از سال 94 تا پایان اردیبهشت 97 در زنجان از خدمات مهرانه بهره‌مند شده‌اند.

فیروزه با بیان اینکه هر هفته 600 تا 650 خیر در دفاتر مهرانه فعالیت می کنند، اضافه کرد: بر اساس آمارها در سال قبل، خیرین به میزان 84300 ساعت حضوری فعال داشته‌اند با این اوصاف 28500 خیر روز در مهرانه امورات محوله را اداره و اجرا کرده است که از پایبندی خیرین به اصول انسانیت حکایت دارد.

وی منابع انسانی منسجم را اعتبار هر خیریه ای دانست و با اشاره به افق و چشم انداز مهرانه و با مطرح کردن این سئوال که چرا با وجود خیرین یکدلی در ابهر مهرانه باید در دفتر استیجاری خدمت به همنوع را اشاعه دهد؟ از حاضرین خواست تا فعالیتهای فیزیکی پررنگی در خدمت به بیماران مبتلا به سرطان مهرانه داشته باشند.

"روابط عمومی انجمن خیرین مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
در راستای انجام وظیفه در بارگاه با عظمت حضرت ابا عبدالله الحسین تعدادی از مهمانان حسینیه ی اعظم در مهمانسرای مهرانه اسکان یافتند.
میزبانی مهرانه از میهمانان حسینیه ی اعظم زنجان در راستای انجام وظیفه در بارگاه با عظمت حضرت ابا عبدالله الحسین تعدادی از مهمانان حسینیه ی اعظم در مهمانسرای مهرانه اسکان یافتند.
1397/06/31
اسپانسر مهرانه ای مقیم آلمان نمایشگاه "شمیم کربلا"؛
اسپانسر مهرانه ای مقیم آلمان نمایشگاه "شمیم کربلا"؛
1397/06/31
هیئت مدیره مهرانه برای بررسی مشکلات بیماران مبتلا به سرطان در بخش آنکولوژی بیمارستان ولیعصر(عج) حضور یافتند
همزمان با عاشورای حسینیه/ هیئت مدیره مهرانه برای بررسی مشکلات بیماران مبتلا به سرطان در بخش آنکولوژی بیمارستان ولیعصر(عج) حضور یافتند
1397/06/31
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26