97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، پروژه‌ ساخت و ساز خود را متوقف کرد

مدیرعامل انجمن مهرانه در جمع دست اندرکاران دفاتر این مجموعه در شهرستان ها؛ مهرانه برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، پروژه‌ ساخت و ساز خود را متوقف کرد

مدیرعامل انجمن مهرانه در جمع دست اندرکاران دفاتر این مجموعه در شهرستان ها؛

 مهرانه برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، پروژه‌ ساخت و ساز خود را متوقف کرد

 مدیرعامل مهرانه ظهر جمعه 21 اردیبهشت 97 در دومین گردهمایی مدیران و مسئولین دفاتر شهرستانی مهرانه که به میزبانی دندی در محل سالن جلسات شهرداری برگزار گردید، از متوقف شدن پروژه ساخت و ساز این مجموعه در پی عدم حمایت دارویی بیمه از مبتلایان به سرطان خبر داد و گفت: خدمت به بیماران از اهداف متعالی و اولویت‌های نخست مهرانه است در نتیجه طی تصمیم‌گیری‌ها به این نتیجه رسیدیم تا برای جلوگیری از متحمل شدن فشار مالی به این قشر آسیب پذیر پروژه ساختمانی خود در حوزه درمان و آموزش را متوقف نمائیم.

 وی با بیان اینکه "خدمات خیرانه در مهرانه مایه رضایت خدا و سعادتمندی انسان در دنیا و آخرت است"، خدمت رسانی به بیماران را وظیفه شرعی و انسانی دانست و با اشاره به تشکیل واحد روستا این حرکت را در مسیر خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان در روستاها و نقاط تابعه اعلام کرد.

 مهندس وثوق از تمامی مسئولین و مدیران دفاتر خواست تا برای تهیه کتابچه‌ مربوط به خدمات صورت گرفته، فعالیت دفاتر خود را گردآوری و به دفتر مرکزی ارائه دهند.

 حجت‌الاسلام سیدعمران حسینی‌نسب، امام جمعه دندی و رئیس شورای مشورتی مهرانه در این شهر نیز با عنوان " تقسیم مهربانی ها با دیگران که امیدوار کردن همنوعان به زندگی در سرلوحه این مجموعه قرار گرفته است" تصریح کرد: کلمه مهرانه به معنای واقعی "همدردی عملی با بیمار" است.

 وی با اشاره به عشق زنجانی‌ها برای انجام کار خیر ابراز کرد: مردمان پایتخت شور و شعور حسینی با تاسیس مهرانه و حمایت از آن همواره ثابت کرده اند که عاشق اهل بیت رسول الله(ص) هستند.

 "روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25