97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مهرانه: مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مهرانه:

مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند

"سیدمحمود نوابی"، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت سه‌شنبه 18 اردیبهشت 97 با همراهی ناصر فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از کلینیک تخصصی مهرانه بازدید کرد و با توضیحات مهندس گرانمایه، رئیس کلینیک با خدمات 12 ساله این تشکل مردم‌نهاد و تاریخچه پرافتخار مرکز آشنا شد.

وی در حاشیه بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه با عنوان "قبل از حضورم در مهرانه چنین تصوری از یک موسسه خیریه مردمی نداشتم" ادامه داد: تشکیلات نظام‌مند و سازمان‌یافته با بالاترین کلاس کاری به لحاظ تجهیزات نوین پزشکی، طراحی، ابتکارها و خلاقیت‌های بکارگیری شده در احداث هتل حاکی از مدیریت منظم در مهرانه است.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به آیه شریفه "هذا من فضل ربی" تصریح کرد: مهرانه را نه اشخاص عادی بلکه خیرینی از جنس خداوند ساخته‌اند که سرشار از معنویت‌اند.

نوابی با بیان اینکه "حتی در بیمارستان‌های خصوصی نیز نمی توان چنین محیطی را شاهد بود"، عنوان کرد: مهرانه مجموعه‌ای کم نظیر در سطح کشور است که به لطف خدا و پشتوانه مردم زنجان بدون هیچ محدودیتی از سرتاسر کشور و حتی خارج از کشور نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به سرطان اقدام می‌کند که قابل تقدیر است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25