97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

آئین تجلیل از خیرین مهرانه در محل سالن همایش های بین المللی مهرانه برگزار شد

آئین تجلیل از خیرین مهرانه در محل سالن همایش های بین المللی مهرانه برگزار شد در این مراسم که پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ با حضور شهروندان خیر و جمعی از اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره مهرانه برگزار گردید ابتدا "منیره فیروزه"، مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه ضمن خوش آمدگویی به حضار هدف از برگزاری این ویژه مراسم را تکریم جایگاه خیرین اعلام کرد.

آئین تجلیل از خیرین مهرانه در محل سالن همایش های بین المللی مهرانه برگزار شد آئین تجلیل از خیرین مهرانه در محل سالن همایش های بین المللی مهرانه برگزار شد

در این مراسم که پنجشنبه 13 اردیبهشت 97 با حضور شهروندان خیر و جمعی از اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره مهرانه برگزار گردید ابتدا "منیره فیروزه"، مسئول کمیته منابع انسانی مهرانه ضمن خوش آمدگویی به حضار هدف از برگزاری این ویژه مراسم را تکریم جایگاه خیرین اعلام کرد.

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه نیز با گرامیداشت ولادت امام زمان (عج) و ایام شعبانیه اضافه کرد: "وجود نازنین امام زمان غیرقابل نفی است، ایشان با زره پیغمبر(ص) و شمشیر علی در دستانش است با 313 یار خود ظهور خواهد کرد".

وی با عنوان" زنجانی های خیر بر اساس اعتقادات دینی و باورهای مذهبی مهرانه را ساختند"، با اشاره به الگوگیری از محک در ساخت مهرانه ابراز کرد: کلینیک مهرانه را با تغییرات جزئی از مرکزی در مونیخ آلمان الگوگیری کردیم.

وی با بیان "اگر مهرانه با تقویت بنیان های مذهبی حرکت نکند راه به جایی نخواهد برد"ادامه داد: تا به امروز به لطف خدا و اعتقاداتمان توفیق خدمت به خلق خدا نصیبمان شده است.

تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره عکس سلفی مهرانه و برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع از برنامه‌های در نظر گرفته شده در این روز بود که به همت کمیته منابع انسانی مهرانه صورت گرفت.

"باتشکر از جناب اقای رخشان، مدیرشعب بانک ملت استان زنجان و دست اندر کاران این مجموعه؛اسپانسر مراسم تقدیر از خیرین مهرانه"

"روابط عمومی مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25