97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

استاندار زنجان در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان؛ مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است استاندار زنجان در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان؛

مهرانه؛ نماد مشارکت و مسئولیت‌پذیری مردم زنجان است

اسداله درویش‌امیری، استاندار زنجان پنجشنبه 10 اسفند 96 در همایش نخستین مجمع سلامت استان زنجان که با حضور مشاور معاون اجتماعی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولین دستگاه‌های اجرایی با شعار "انسان سالم، سبک زندگی سالم، با سواد سلامت" در سالن همایش‌های بین‌المللی روزبه برگزار گردید، با بیان اینکه "روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت بین مردم زنجان نهادینه شده است" به تشکیل نهادهای اجتماعی و مدنی در حوزه بهداشت و درمان در استان اشاره کرد و گفت: هر مسئولی با مشاهده اقدامات صورت گرفته در مهرانه زنجان شگفت زده می شود که این مهم حاکی از روحیه مشارکت جمعی مردم در کار خیر می‌باشد.

وی داشتن مشارکت اجتماعی و مدنی مردم زنجان را فرصتی طلایی برای تحقق اهداف و برنامه‌های مجمع سلامت استان زنجان اعلام کرد و برای تلاشگران این مجمع آرزوی موفقیت کرد.

همچنین "محمدمهدی گل مکانی، مشاور معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرکل اداره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت وزارتخانه " با اشاره به انتظارات وزارتخانه از مجمع سلامت استان‌ها و شهرستان‌ها افزود: فراهم نمودن امکان مشارکت ساختارمند مردم، توانمندسازی جوامع محلی، همکاری مسئولانه همه بخش‌ها در حمایت از ایجاد کانون‌ها و مجامع سلامت محلات، تعهد همه نهادها و سازمان‌های محلی به محوریت شعار سلامت سال محلات، فراهم نمودن امکان انتقال صدای مردم در زمینه سلامت از سطح محله به سطوح بالاتر را از جمله انتظارات وزارت بهداشت از مجمع سلامت استان ‌ها می‌باشد.

وی با بیان اینکه 70 تا 75 درصد عوامل سلامت به اقتصادی و اجتماعی باز می گردد، شناسایی این عوامل را در تحقق اهداف سلامت تاثیرگذار دانست.

"آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان" نیز در این همایش با بیان اینکه "پیشگیری مقدم از درمان است" ادامه داد: جسم سالم و روان سالم سبب آرامش و امنیت در زندگی است در نتیجه ضروری است تا این مهم مورد توجه مسئولین امر و دلسوزان فعال در تشکل‌های مردم نهاد قرار گیرد.
 
همچنین در نشست تخصصی نهادها و سازمان‌های استان در سلامت جامعه مسئولین دستگاه‌های متولی نظیر آموزش و پرورش، سازمان جهاد کشاورزی، دامپزشکی، رئیس پلیس راه استان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری حول محور موضوع نشست سخنرانی نمودند.

در پایان از نماینده ولی فقیه در استان زنجان به عنوان "حامی سلامت" تقدیر به عمل آمد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
1397/05/24
تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
خیر ورزشکار مهرانه‌ای: تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
1397/05/23
مشارکت 36 نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
مشارکت ۳۶ نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
1397/05/23