• دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

سخنرانی مدیر عامل مهرانه به مناسبت روز حسابدار

تقدیم بیش از ۱۲ میلیارد تومان کمک مالی خیران به مهرانه/ زنجان در ابتلا به بیماری سرطان جزو ۱۰ استان نخست کشور نیست

سخنرانی مدیر عامل مهرانه به مناسبت روز حسابدار

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان:

تقدیم بیش از 12 میلیارد تومان کمک مالی خیران به مهرانه/زنجان در ابتلا به بیماری سرطان جزو 10 استان نخست کشور نیست

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان با اشاره به تقدیم مساعدت‌های مالی 12 میلیارد و 200 میلیون تومانی خیران در سال 94 به انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان عنوان کرد: مهرانه 100 درصد این کمک را در قالب خدمات مربوط به درمان و دارو به بیماران برگردانده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان، مهندس اصغر وثوق در جشن بزرگ حسابداران که در مرکز همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد، اظهار کرد: مهرانه حاصل دسترنج اقشار مختلف مردم اعم از بی‌سواد و باسواد و با هر سطح طبقاتی است که به منظور مقابله با بیماری سرطان تأسیس شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان با اشاره به هزینه‌های سنگین داروهای مبتلایان ادامه داد: بیماری سرطان در سطح کشور جزو بیماری‌های خاص محسوب نمی‌شود تا بیماران تحت پوشش حمایت‌های دولتی قرار گیرند.

مهندس وثوق با اعلام این‌که " دردناک است که جوان 23 ساله برای تهیه 15 آمپول قیمت 15 آمپول 170 میلیون تومان هزینه کند، در انجمن با بیمارانی مواجه‌ایم که سرطان تمامی زندگی‌شان را از آنان گرفته چرا که برای تهیه 4 آمپول باید مبلغ 100 میلیون تومان هزینه می‌کردند" خطاب به جمع حاضر گفت: این جملات تنها روایت ذره‌ای از دردهای بیماران مبتلاست. سرطان بزرگ است به طوری که دولت‌های نخست جهان نیز قادر به مقابله با آن نیستند.

وی با بیان این‌که مهرانه به دست انسان‌های وارسته و خیر از جمله پروفسور یوسف ثبوتی، دکتر نهاوندیان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌زنجانی و سیدرضا میرکریمی، کارگردان برجسته کشوری شکل گرفت، خاطرنشان کرد: 61 نفر به عنوان هیئت امناء در انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان فعالیت می‌کنند، هیئت مدیره مهرانه متشکل از 9 نفر اعم از 2 پزشک، 5 نفر با تحصیلات کارشناسی‌ارشد به بالا و 2 نفر فعال در حوزه صنعت و بازاری می‌باشد.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان با بیان این‌که مهرانه به منظور ارائه خدمات به بیماران سراسر کشور و خانواده‌های آنان، مهمانسرای خود در تهران را در اختیار بیماران استان‌های ضعیف کشور نظیر لرستان و ایلام قرار داده است.

مهندس وثوق با اشاره به تقدیم مساعدت‌های مالی 12 میلیارد و 200 میلیون تومانی خیران در سال 94 به انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان عنوان کرد: مهرانه 100 درصد این کمک را در قالب خدمات مربوط به درمان و دارو به بیماران برگردانده است.

وی با اشاره به جمعیت یک میلیون و چندین هزار نفری استان، زنجان را از استان‌های خیرخیز کشور معرفی کرد و گفت: از این میزان جمعیت 80 هزار نفر خیر هستند که مایه مباهات و افتخار زنجان و زنجانی است.

مهندس وثوق با ابراز این‌که " هیچ بیمار سرطانی نباید به دلیل فقر مالی از دنیا برود" تصریح کرد: زنجانی‌ها نباید به دلیل فقر فرهنگی به سرطان مبتلا شوند به همین دلیل برنامه‌های حوزه پیشگیری را با جدیت پیگیری می‌کند.

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان‌ آموزش و پیشگیری را از اهداف اصلی مهرانه دانست و به ارائه آموزش‌های چهره به چهره به حدود 5 هزار نفر از بانوان در زمینه پیشگیری از ابتلا به بیماری سرطان سینه اشاره کرد و افزود: 7 هزار نفر از دانش‌آموزان نیز تحت پوشش برنامه‌های پیشگیری از سرطان مهرانه زنجان قرار گرفتند.

مهندس وثوق با بیان این‌که بر اساس مستندات اعلام می‌کنیم که زنجان در ابتلا به بیماری سرطان جزو 10 استان نخست کشور نیست، خاطرنشان کرد: بر خلاف سایر استان‌های کشور که شتاب ابتلا به سرطان سیر صعودی دارد، این شتاب در استان زنجان در خط مستقیمی حرکت می‌کند.

نظر شما چیست
آخرین اخبار
مهرانه مجموعه ای نیست که تحریم و یا محروم شود/ اقدامات صورت گرفته در مهرانه، عین "اقتصاد مقاومتی" است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مهرانه؛ مهرانه مجموعه ای نیست که تحریم و یا محروم شود/ اقدامات صورت گرفته در مهرانه، عین "اقتصاد مقاومتی" است
1396/08/27
استاندار زنجان در بازدید وزیر دفاع از مهرانه عنوان کرد؛
استاندار زنجان در بازدید وزیر دفاع از مهرانه عنوان کرد؛ حمایت مردم از مهرانه ثابت کرد که زنجان پایتخت "مشارکت های مردمی" است/ مهرانه؛ نماد نوعدوستی و خدمت به همنوع
1396/08/27
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در بازدید وزیر دفاع از این مجموعه؛
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در بازدید وزیر دفاع از این مجموعه؛ دستگاه رادیوتراپی مستقر در مهرانه در اوج تحریم ها خریداری شد/ مهرانه را با حمایت مردمی ساختیم
1396/08/27
مدیرعامل مهرانه در بازدید وزیر دفاع و هیئت همراه از این مجموعه؛
مدیرعامل مهرانه در بازدید وزیر دفاع و هیئت همراه از این مجموعه؛ مهرانه؛آئینه تمام نمای پایتخت شور و شعور حسینی است/ خیر محور بودن؛ نقطه قوت مهرانه
1396/08/27
نظارت،بازرسی و خدمات آزمایشگاهی در تولید محصول سالم در زنجان از وظایف اصلی جهاد دانشگاهی است
با توجه به امضای تفاهم نامه سه جانبه بین مهرانه، جهاد دانشگاهی و نظام مهندسی کشاورزی زنجان؛ نظارت،بازرسی و خدمات آزمایشگاهی در تولید محصول سالم در زنجان از وظایف اصلی جهاد دانشگاهی است
1396/08/27