همیاران و خیرین بزرگوار، وبسایت انجمن مهرانه در حال به روزرسانی می باشد از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم .

  • دانلود اپلیکیشن

استاندار زنجان از مرکز رادیوتراپی و مهمان‌سرای "مهرانه" بازدید کرد

درویش امیری: استفاده درست از خیرات مردم هنر مدیران مهرانه است

استاندار زنجان از مرکز رادیوتراپی و مهمان‌سرای "مهرانه" بازدید کرد

استاندار زنجان شامگاه دوشنبه در بازدید از کلینیک رادیوتراپی و مهمان‌سرای انجمن حمایت از بیماران سرطانی "مهرانه" زنجان، با اشاره به اینکه بزرگترین عبادت خدمت به مردم است، گفت: فرهنگ احسان و نذر در فضای فرهنگی، اجتماعی و مذهبی مردم استان زنجان نهادینه شده است.

 

استاندار زنجان شامگاه دوشنبه در بازدید از کلینیک رادیوتراپی و مهمان‌سرای انجمن حمایت از بیماران سرطانی "مهرانه" زنجان، با اشاره به اینکه بزرگترین عبادت خدمت به مردم است، گفت: فرهنگ احسان و نذر در فضای فرهنگی، اجتماعی و مذهبی مردم استان زنجان نهادینه شده است.

اسداله درویش امیری سهم مهرانه را در ایجاد و گسترش فرهنگ احسان در استان بسیار مهم قلمداد نمود و افزود: در حوزه دینی، نذر و احسان در زنجان ریشه دار است. همچنین در حوزه های اجتماعی و درمان، فرهنگ احسان نهادینه شده است و مهرانه سهم عمده‌ای در نهادینه شدن این فرهنگ در استان داشته است.

وی افزود: خیرین مهرانه و دست اندرکاران این انجمن باید تلاش کنند که نیت پاکشان دستخوش نفسشان قرار نگیرد و آنچه که امروز رنگ و بوی خدایی گرفته، رنگ نبازد.

استاندار زنجان کمک به بیماران سرطانی را نزد خداوند بسیار پر ارج دانست و خاطرنشان کرد: ثواب کار شما در پیشگاه خداوند کمتر از عبادت بر روی سجاده نیست و شک نکنید کمک به بیماران عبادت شما محسوب می شود.

درویش امیری استفاده درست از خیرات مردم را هنر مدیران انجمن مهرانه دانست و گفت: مهرانه از خیرات مردم به زیبایی استفاده کرده و این هنر بسیار بزرگی است.

وی افزود: اگر مردم اخلاص را در عمل شما مشاهده نمی کردند، به این میزان از مهرانه پشتیبانی صورت نمی گرفت. شما از کمک های مردم به شایستگی استفاده کردید.

استاندار زنجان گذشتن از مال و دارایی را یکی از دشوار‌ترین کارها برای انسان برشمرد و اظهار داشت: گاهی در جامعه ما بخشش مال و دارایی از جان دادن دشوار‌تر است. لیاقت می خواهد که مال و دارایی انسان در مسیر مهرانه هزینه شود.

مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی "مهرانه" نیز با اشاره به کمک بالغ بر 12 میلیاردی مردم زنجان در سال گذشته به انجمن مهرانه، گفت: در سال گذشته مردم زنجان بالغ بر 12 میلیارد تومان به مهرانه کمک کرده‌اند.

اصغر وثوق افزود: امروز زنجان و انجمن مهرانه در کشور تافته جدا بافته است و وزیر بهداشت در بازدید از این انجمن می‌گوید که باید فرهنگ کمک به مانند زنجان در کشور گسترش یابد. همچنین رئیس مجلس این کلینیک را شگفت انگیز توصیف کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای پرداخت هزینه نسخه بیماران نداریم و مردم در کمک به انجمن سنگ تمام گذاشتند.

در این بازدید اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی "مهرانه" توضیحاتی را در مورد روند ساخت و نحوه پذیرش و درمان بیمارن ارائه نمودند.
نظر شما چیست
آخرین اخبار
دانش پزشکی شهروندان زنجانی با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهرانه ارتقا می‌یابد
مسئول کمیته پیشگیری مهرانه: دانش پزشکی شهروندان زنجانی با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهرانه ارتقا می‌یابد
1396/01/10
اعضای هیئت اجرائی دفتر مهرانه در ابهر با امام جمعه این شهر دیدار کردند
اعضای هیئت اجرائی دفتر مهرانه در ابهر با امام جمعه این شهر دیدار کردند به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، روز دوشنبه 7 فروردین ماه سال 96 اعضای هیئت اجرایی دفتر ...
1396/01/09
درمان قطعی سرطان در مراحل یک و دو وجود دارد/ نقش تبلیغات مؤثر مهرانه در مراجعات مبتلایان به سرطان را به وضوح می‌بینم
رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان و متخصص خون و آنکولوژی: درمان قطعی سرطان در مراحل یک و دو وجود دارد/ نقش تبلیغات مؤثر مهرانه در مراجعات مبتلایان به سرطان را به وضوح می‌بین ...
1396/01/08
اجرای برنامه‌های مفرح و سرگرم‌کننده کمیته بانوان در سرای نیکان مهرانه
مسئول کمیته بانوان مهرانه مطرح کرد: اجرای برنامه‌های مفرح و سرگرم‌کننده کمیته بانوان در سرای نیکان مهرانه
1396/01/08