97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

همین که در کاهش یک درصد از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان نقش داشته باشم برایم کافیست

خیر مهرانه ای کمیته قلک؛ همین که در کاهش یک درصد از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان نقش داشته باشم برایم کافیست

همین که در کاهش یک درصد از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان نقش داشته باشم برایم کافیست خیر مهرانه ای کمیته قلک؛

همین که در کاهش یک درصد از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان نقش داشته باشم برایم کافیست

"هادی عندلیبی"، یاور مهرانه ای و دانشجوی حسابداری مقطع کارشناسی که از سال 91 در انجمن مهرانه فعالیت داوطلبانه دارد، می گوید: از طریق پدر و دایی ام با انجمن مهرانه و سطح فعالیتهایش آشنا شدم و برای رسیدن به آرامش واقعی این مسیر را انتخاب کردم، افتخار می کنم در مجموعه ای هستم که سراسر ایران مرکز رادیوتراپی مهرانه بیماران مبتلا به سرطان را حمایت می کند و در کنار خدمات رایگان درمانی، مبلغی هم برای اسکان آنان دریافت نمی کند.

وی مهرانه را مرکز امیدبخشی به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنان می داند و معتقد است: دست اندرکاران و مؤسسین مهرانه ثابت کرده‌اند که سرطان ناعلاج نیست و بیماری نیست که غیرقابل درمان باشد.

آقای عندلیبی که هم اکنون مسئول قلک های زمینی کمیته قلک مهرانه می‌باشد، می گوید: از زمانی که مسئولیت این واحد را بر عهده گرفته ام، 519 قلک زمینی و استقرار آن در اماکن پرتردد نظیر بانک ها، ترمینال، ادارات و فروشگاه های بزرگ شهر زنجان توزیع شده است که قطعا فکر کردن به این موضوع که مبالغ ریز و درشت واریزی مردم به قلک ها برای ادامه درمان بیماران هزینه می شود به خودی خود آرامش بخش است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25