97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

" مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

مشاور تحصیلی خیر مهرانه‌ای: " مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

مشاور تحصیلی خیر مهرانه‌ای:

" مهرانه یعنی خوشبختی و خوشبختی یعنی لبخند مردم"

"مهدی تقی بیگلو"، خیری که برای رضای خدا و رسیدن به آرامش قلبی، واحد آموزش تحصیلی مهرانه را برای پرداخت زکات علمش انتخاب کرده است، می گوید: سال 88 در دانشگاه آزاد اسلامی در همایشی، چند قلک مهرانه برای اطرافیان و نزدیکانم از متصدی میز کمیته قلک که در سالن برپا شده بود تحویل گرفتم و فرم عضویتم را تکمیل کردم.

مشاور تحصیلی خیر مهرانه که از سال 96 پس از حضور در جلسه معارفه کمیته منابع انسانی، واحد آموزش تحصیلی مهرانه را برای خدمت داوطلبانه‌اش انتخاب کرده از اینکه در روند تحصیلی دانش آموزان مبتلا به سرطان و یا دارای والدین بیمار تحت پوشش مهرانه می تواند نقشی مؤثر داشته باشد خرسند است.

به گفته وی"بستگی به مقاطع تحصیلی دانش‌آموزان، ماهانه یکبار جلسه مشاوره برای کنکوری ها تشکیل می‌شود و برای محصلین مقاطع پایین‌ این خدمت حدود 3 بار در سال ارائه می‌شود"

این خیر زنجانی با بیان اینکه زنجان موسسات خیریه زیادی دارد اما مدیریت و مسئولین مهرانه با اهمیتی که به وضعیت تحصیلی دانش آموزان تحت پوشش مهرانه می دهند مرا برای حضور در این مجموعه ترغیب کرد تا کنار فرهنگیان برای بهبود وضعیت تحصیلی و رشد دانش آموزان خدمت نمایم.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25