97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

در این دنیا فقط خوبیست که می‌ماند/این را با بودن در کنار مهرانه‌ای‌ها درک کردم

خیر پشت کنکوری مهرانه‌ای: در این دنیا فقط خوبیست که می‌ماند/این را با بودن در کنار مهرانه‌ای‌ها درک کردم

در این دنیا فقط خوبیست که می‌ماند/این را با بودن در کنار مهرانه‌ای‌ها درک کردم خیر پشت کنکوری مهرانه‌ای:

در این دنیا فقط خوبیست که می‌ماند/این را با بودن در کنار مهرانه‌ای‌ها درک کردم

"مریم بهرامی"، خیر پشت کنکوری مهرانه‌ای که از طریق یکی از دوستانش با مهرانه آشنا شده است، می‌گوید: آذر 96 فعالیت خود را از واحد ثبت و تماس کمیته قلک مهرانه آغاز کردم، البته برای من و تمامی آنانی که با نیت کمک به بیماران مبتلا به سرطان در مجموعه زیاد فرقی نمی‌کند که در کدام بخش کمک حال دست اندرکاران انجمن باشد.

وی با بیان اینکه "از اردیبهشت سال جاری در واحد بازدید و تعاملات کمیته منابع انسانی در کنار دوستان مهرانه‌ای‌ام مسئولیت اجرا را بر عهده دارم"، عنوان می‌کند: از وقتی در مهرانه حضور یافته‌ام دیدم به دنیا تغییر کرده، خیلی از رفتارهایم را تغییر دادم، واقعا در این دنیا تنها خوبیست که به جا می‌ماند.

این خیر زنجانی که معتقد است با بودن در مهرانه به آرامشی که می خواست رسیده است از تمامی زنجانی‌های خیر دعوت کرد تا اوقات فراغت خود را با حضور در دفاتر مهرانه و انجام امورات مربوطه به صورت داوطلبانه پر کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25