97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه؛ تجلی مهر، محبت و مودت/ در مقابل خدمت عظیمی نظیر مهرانه باید سکوت کرد

رئیس اداره جذب نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور: مهرانه؛ تجلی مهر، محبت و مودت/ در مقابل خدمت عظیمی نظیر مهرانه باید سکوت کرد

مهرانه؛ تجلی مهر، محبت و مودت/ در مقابل خدمت عظیمی نظیر مهرانه باید سکوت کرد رئیس اداره جذب نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور:

مهرانه؛ تجلی مهر، محبت و مودت/ در مقابل خدمت عظیمی نظیر مهرانه باید سکوت کرد

حجت الاسلام کاشفی، رئیس اداره جذب نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور در بازدید از کلینیک تخصصی مهرانه ضمن تحسین به زنجانی‌های خیر در ساخت و تجهیز مجموعه ای عظیمی همچون مهرانه گفت: در مقابل خدمت عظیمی نظیر مهرانه باید سکوت کرد.

وی با ارائه روایتی از رسول اکرم(ص) مبنی بر "هر عملی که به خاطر خدا باشد و تظاهری در آن نباشد رشد می‌کند" اضافه کرد: مهرانه مکانی است که انسان‌های بزرگی است که با عشق به بشریت در کنار هم جمع شده‌اند.

حجت الاسلام کاشفی با بیان اینکه طبق روایت "الخلق کلهم عیال الله"، همه مخلوقات خانواده خدا هستند، تصریح کرد: به درستی که محبوب‌ترین بندگان نزد خدای متعال کسی است که به مخلوقات خدا خیری برساند. در روایت‌ها داریم که انسان به دلیل رحم کردن به حیوان به بهشت داخل می‌شود، حال کسی که به انسان که از سوی خداوند به اشرف مخلوقات معرفی شده است خدمت برساند قطعا در نزد پروردگار جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت.

وی مهرانه را تجلی مهر، محبت و مودت دانست و با بیان اینکه مودت به معنی دوست داشتن همراه با عمل است، افزود: خداوند در قران کریم 2 بار از واژه مودت اسم برده، یکی در مورد اهل بیت(ع) و دیگری خانواده، که البته معنی هر دوی آن در مهرانه تجلی یافته است.

این مسئول با بیان اینکه مهرانه تجلی مهر امام زمان(عج) است، ابراز کرد: هر که بیش ترین خدمت را به انسان کند در نزد امام زمان(عج) از محبوب‌ترین افراد خواهد شد، قرآن کریم می‌فرماید: هر که یک انسان را نجات دهد مثل این است که کل دنیا را نجات داده است، خدمت مهرورزانه مهرانه به بیماران مبتلا به سرطان قطعا در پیشگاه خداوند محفوظ است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25