97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

45 درصد بیماران پذیرش شده در مرکز رادیوتراپی مهرانه مربوط به سایر استان های کشور هستند

مدیرعامل مهرانه در بازدید مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران از مهرانه: ۴۵ درصد بیماران پذیرش شده در مرکز رادیوتراپی مهرانه مربوط به سایر استان های کشور هستند

45 درصد بیماران پذیرش شده در مرکز رادیوتراپی مهرانه مربوط به سایر استان های کشور هستند مدیرعامل مهرانه در بازدید مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران از مهرانه: 

45 درصد بیماران پذیرش شده در مرکز رادیوتراپی مهرانه مربوط به سایر استان های کشور هستند

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه عصر یکشنبه 28 مرداد 97 در بازدید مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران از مهرانه ضمن تشریح اهداف و رسالت های مجموعه در حوزه دارو و درمان اظهار کرد: 45 درصد بیماران مراجعه کننده به مرکز رادیوتراپی مهرانه زنجان مربوط به سایر استان ها می باشند.

وی با اشاره به پذیرش بیماران خارج از کشور نظیر عراق، افغانستان و جمهوری آذربایجان در این مرکز تاکید کرد: مهرانه به عنوان یک موسسه مردم نهاد غیرسیاسی و غیردولتی در چارچوب های تعیین شده به بیماران مبتلا به سرطان خدمات بشردوستانه ارائه می کند.

وی تحقق برنامه های آموزش و پیشگیری را گامی مهم از سوی مهرانه برای پیشگیری از سرطان دانست و اقدامات صورت گرفته در این حوزه را برای حضار ارائه کرد.

مهندس وثوق با اشاره به حضور روزانه 700 خیر در دفاتر مهرانه جهت اداره امورات دفتری و اجرایی مجموعه عنوان کرد: مهرانه تنها 36 کارمند در کلیه دفاتر خود دارد و با حضور 700 خیر امورات مربوطه را اداره می کند که افتخار ماست.

مدیرعامل مهرانه با بیان اینکه مهرانه را با پول بیمه ها اداره می کنیم، اضافه کرد: همین شیوه مدیریت نمونه بارز اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری است که در نوع خود در سطح کشور بی نظیر می باشد.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25