97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

خدمت به بیماران را با اتکا به آموزه های دینی و به دور از سیاست‌زدگی ادامه خواهیم داد

مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین دفاتر شهرستانی: خدمت به بیماران را با اتکا به آموزه های دینی و به دور از سیاست‌زدگی ادامه خواهیم داد

مدیرعامل مهرانه در جمع مسئولین دفاتر شهرستانی:

خدمت به بیماران را با اتکا به آموزه های دینی و به دور از سیاست‌زدگی ادامه خواهیم داد

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل ظهر جمعه 26 مرداد 97 در نشست با مسئولین و مدیران اجرایی دفاتر شهرستانی این مجموعه که در محل سالن جلسات رادیوتراپی این مجموعه برگزار گردید، با بیان اینکه با خدمت در مهرانه به وظیفه شرعی و الهی خود عمل می کنیم، اظهار کرد: در این مسیر نباید با احساسات بلکه از روی احساس مسئولیت به بیماران مبتلا به سرطان خدمت رسانی کنیم.

وی با بیان اینکه انجام امورات مهرانه به دور از سیاست‌زدگی باید سرلوحه مسئولین و خدمتگزاران مهرانه‌ای در کلیه دفاتر تحت پوشش قرار گیرد، بر لزوم حضور پررنگ شهرستان ها در برنامه‌های پیشگیری تاکید کرد و ضمن تقدیر از موفقیت های دفتر مهرانه خدابنده در این زمینه، پای کار بودن مسئولین دفاتر برای تحقق برنامه های سلامت محور مجموعه را تحسین کرد.

مهندس وثوق با اشاره به میزان درآمدها و هزینه‌های مهرانه در سال 96 اعلام کرد: مهرانه به لطف خدا، همراهی 120 هزار خیر در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت به همنوع رسالت اصلی خود را عملی می‌کند.

مدیرعامل مهرانه در مورد رد پیشنهاد سفارت ژاپن مبنی بر حمایت مالی از مهرانه گفت: با ارسال نامه ای محترمانه به سفیر ژاپن و تشریح اهداف، برنامه ها و عملکرد مهرانه اعلام کردیم که با اتکا به فضل خدا و همراهی مردم بدون نیاز به کمک های سازمان های دولتی و خارجی برنامه هایمان را عملی کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: همانطور که بیمار را تکریم می کنیم عزت نفس خودمان را نمی شکنیم و زیر دین سازمان های حمایتی جهانی نمی رویم.

"روابط عمومی انجمن مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25