97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

کار داوطلبانه در مهرانه برایم لذت بخش است

خیر مهرانه ای: کار داوطلبانه در مهرانه برایم لذت بخش است

کار داوطلبانه در مهرانه برایم لذت بخش است خیر مهرانه ای:

کار داوطلبانه در مهرانه برایم لذت بخش است

"سکینه نصیری"، مربی بهزیستی که از 6 سال پیش مهرانه را برای کار خیر انتخاب کرده است، می گوید: دوست داشتم جایی هم باشد تا پس از فراغت از کار، آن را برای کار داوطلبانه و بدون دریافت دستمزد انتخاب کنم که مهرانه بهترین انتخابم برای رسیدن به میل باطنی ام بود.

وی می گوید: ماهانه کمک مالی خود را به حساب مهرانه واریز می کردم ولی باز به رضایت واقعی نمی رسیدم تا اینکه با حضور فیزیکی ام در کمیته تبلیغات مهرانه و مشاهده خدمات بشردوستانه این مجموعه مشتاق شدم تا حضوری موثر در انجمن داشته باشم.

این خیر زنجانی که معتقد است " کار داوطلبانه در مهرانه برایش لذت بخش است" می گوید: هدف اصلی در مهرانه خدمت به بیمار است و تمامی دلسوزان و خیرین تمامی دغدغه شان رسیدگی به مسائل و درخواستهای بیماران در چارچوب های تعیین شده می باشد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25