97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

حضور 103 بانوی زنجانی در کارگاه‌های پیشگیری از سرطان مهرانه

با مشارکت و همراهی کمیته بانوان مهرانه صورت گرفت؛ حضور ۱۰۳ بانوی زنجانی در کارگاه‌های پیشگیری از سرطان مهرانه

حضور 103 بانوی زنجانی در کارگاه‌های پیشگیری از سرطان مهرانه با مشارکت و همراهی کمیته بانوان مهرانه صورت گرفت؛

حضور 103 بانوی زنجانی در کارگاه‌های پیشگیری از سرطان مهرانه

"مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه با اشاره به حضور فعال بانوان در فعالیت‌های بشردوستانه این مجموعه از توزیع 300 ترکت تبلیغاتی و آموزشی در تیر ماه سال جاری در بین مردم و نصب 40 پوستر پیشگیری در مراکز تفریحی و درمانی سطح شهر خبر داد و با اشاره به تشکیل 5 جلسه کارگاه آموزش و پیشگیری گفت: در مدت زمان یاد شده 4 جلسه در محل کمیته بانوان و یک کارگاه پیشگیری نیز با هماهنگی این کمیته در محل مجتمع مسکونی اکباتان منطقه گلشهر برگزار گردیده که در مجموع 103 نفر در آن مشارکت داشته‌اند.

وی با اشاره به ارسال 100 اس.ام.اس دعوت برای حضور در کارگاه‌های پیشگیری در تیر ماه، عیادت از بیماران ساکن سرای نیکان و بررسی وضعیت بهداشتی و خدمت رسانی به آنان را از دیگر وظایف حیطه کاری کمیته بانوان اعلام کرد.

مسئول کمیته بانوان مهرانه با بیان اینکه در یک ماه اخیر 57 خیر به مدت 452 ساعت و 35 دقیقه در فعالیت های این کمیته مشارکت داشته‌اند، افزود: با این اوصاف هر خیر 7 ساعت و 57 دقیقه امورات مربوط به کمیته بانوان مهرانه را بر عهده گرفته است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"

نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25