97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد جمعه ۱۲ مرداد ۹۷ ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان همراه با حضور پرشور ورزشکاران و ورزش دوستان زنجانی در محل پارک ملت برگزار شد.

ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان زنجان در محل پارک ملت برگزار شد

جمعه 12 مرداد 97 ورزش صبحگاهی مهرانه با مشارکت اداره کل انتقال خون استان همراه با حضور پرشور ورزشکاران و ورزش دوستان زنجانی در محل پارک ملت برگزار شد.

در این مراسم ورزشکاران و شهروندان مهرانه ای 9 مرداد، چهل و چهارمین سال تاسیس سازمان انتقال خون را در پارک ملت گرامی داشتند، اهدای جوائز به برگزیدگان مسابقه و تقدیر از اهداکنندگان خون از برنامه های این دستگاه در ورزش مهرانه بود.

"مهندس بیات"، عضو هیئت امنای مهرانه در ورزش صبحگاهی گفت:"امیدواریم مردم با حمایت از برنامه های پیشگیری، نیاز به درمان را به حداقل ترین میزان برسانند"

مدیرکل انتقال خون استان در ورزش صبحگاهی مهرانه نیز با بیان اینکه ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین سال تاسیس سازمان انتقال خون اعلام کرد: اهداکنندگان خون به عنوان خیرین سلامت، از سرمایه های اولیه و مهم نظام سلامت اند.

وی از مردم و ورزشکاران اعم از زن و مرد خواست تا برای سلامتی خود و خدمت به همنوع خون خود را اهدا نمایند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25