97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

"توضیحات مدیر عامل مهرانه در مورد عدم قبولی کمک سفارت ژاپن به مهرانه"

"توضیحات مدیر عامل مهرانه در مورد عدم قبولی کمک سفارت ژاپن به مهرانه"

"توضیحات مدیر عامل مهرانه در مورد عدم قبولی کمک سفارت ژاپن به مهرانه"

سلام 

۱-به لطف خداوند متعال و مساعدت همه جانبه و با اخلاص هم استانی های سخاوتمند؛ مهرانه چنان توانمندی و نمو و توسعه یافته که مضاف بر درمان بیماران استان زنجان در بخش رادیوتراپی و شیمی درمانی و پذیرش و میزبانی و اسکان در تهران و زنجان؛ بیماران سایر استانها را نیز تحت پوشش خود قرار داده است. 

۲- مهرانه با پشتوانه مخلصانه مردم شریف و متمول زنجان؛ از پذیرش کمکهای خارجی تحت هر عنوان(جی جی پی) به دلیل عدم وجاهت شرعی سرباز زده است. 

۳- زنجانی ها حداقل در چهار چوب مهرانه خود را جهان سومی نمی دانند و این ادعا را به عینه و به زعم نظر اکثریت بازدیدکنندگان داخلی و خارجی که در مقابل "کار علمی و مردمی در مهرانه" سر تعظیم فرود آورده اند و اذعان داشته اند که مهرانه در ایران و منطقه منحصر بفرد است؛ صحه بر این ادعا، ابراز نظر یک پزشک فوق تخصص و استاد دانشگاه آمریکاست که اعلام کرد: "مشابه کار مهرانه درآمریکا هم وجود ندارد".

۳- حفظ عزتمندی مردم زنجان و صیانت از اعتماد مردم استان زنجان در مسیر مهرانه برای خدمتگزاران مهرانه از اهم واجبات است.

۴- اطمینان داریم که با توجه به توانمندی مردم زنجان اخذ کمک از کشورهای خارجی بازخوردی جز غضب الهی و بی مهری زنجانیها نخواهد داشت.

۵- کمک جهانی کشور ژاپن مخصوص کشورهای فقیر و جهان سومی و محروم است، پیداست پاسخ رد به این مساعدت از مؤسسه توانمندی همچون مهرانه؛ به منظور جلوگیری از اجحاف مسلم و حمایت و نوعدوستی دیگر گونه مهرانه از محرومین سایر کشورهاست. 

۶- خیرین معزز مهرانه؛ شما سرافرازانه و با مباهات نسبت به اعتماد مردمی، خدمت به بیماران، و اولین بودن در بسیاری از امور خیریه شاکر درگاه باعظمت الهی و قدردان مردم فهیم خود باشید و در پیمایش این مسیر مقدس بیش ازپیش با قدم های استوارتر گام بر دارید.

خدمتگزار مهرانه: وثوق

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
در نشست مسئولین واحد ورزش مهرانه با مسئولین ورزش زنجان مطرح شد؛ برگزاری برنامه‌های ورزشی مهرانه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان
1397/07/23
افزایش 7 درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل
با حمایت مالی کارمندان ۳۹ دستگاه اجرایی و خصوصی استان زنجان صورت گرفت؛ افزایش ۷ درصدی میزان درآمد واحد کسر از حقوق مهرانه در نیمسال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل
1397/07/23
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
نخستین پیمایش یک روزه مهرانه ای ها از روستای گومان به شیرمشه شهرستان طارم
1397/07/22
نخستین کانون مهر(مهرانه) در شهرستان میانه آذربایجان شرقی، در بخش "کندوان" راه‌اندازی شد
باهدف تسریع در شناسایی بیماران مبتلا به سرطان و بهبود در خدمات دارو و درمان به آنان؛ نخستین کانون مهر(مهرانه) در شهرستان میانه آذربایجان شرقی، در بخش "کندوان" راه‌اندازی شد
1397/07/21
بهره مندی 1180 نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه
شهریور ۹۷ صورت گرفت؛ بهره مندی ۱۱۸۰ نفری مردم ساکن استان زنجان و نقاط تحت پوشش مهرانه از خدمات آموزش و پیشگیری از سرطان این مجموعه
1397/07/17