97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام

خیر دانشجوی مهرانه‌ای: تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام

تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام خیر دانشجوی مهرانه‌ای:

تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام

"اشکان بهرامی"، خیر زنجانی که از طریق بازارچه مهرانه و کانون دانشجویی این مجموعه در 15 اسفند 95 مشتاق حضور داوطلبانه در انجمن شده می‌گوید: از اینکه با مهرانه آشنا شده ام خیلی خوشحالم.

دانشجوی رشته برق قدرت دانشگاه آزاد زنجان که هم‌اکنون در گروه اجرای واحد بازدید و تعاملات کمیته منابع انسانی و واحد سمعی بصری فعالیت می‌کند، معتقد است: کسی که برای کار خیر وارد یک خیریه‌‌ای می‌شود باید با علاقه نیازمندی‌های هر کمیته و واحد را برطرف کند، برای من مهم نیست در کدام بخش داوطلبانه کار کنم مهم ان است که تمامی کارها طبق روال پیش برود.

بهرامی که تمام اتفاقات خوب زندگی‌اش را مدیون مهرانه است، بیان می‌کند: مهرانه انتخاب شخصی‌ام برای آرامش درونم بوده، من از این انتخاب راضی‌ام و هیچوقت رهایش نمی‌کنم.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25