97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بازرس اصلی مهرانه: بنا به نظر بازرسان ارگان‌های ذیربط دولتی و غیردولتی هیچ ابهامی در صورت‌های مالی مهرانه وجود ندارد

صورتهای مالی سال ۹۶ مهرانه از سوی اعضای هیات امنای این مجموعه تصویب شد بازرس اصلی مهرانه: بنا به نظر بازرسان ارگان‌های ذیربط دولتی و غیردولتی هیچ ابهامی در صورت‌های مالی مهرانه وجود ندارد

بازرس اصلی مهرانه: بنا به نظر بازرسان ارگان‌های ذیربط دولتی و غیردولتی هیچ ابهامی در صورت‌های مالی مهرانه وجود ندارد صورتهای مالی سال 96 مهرانه از سوی اعضای هیات امنای این مجموعه تصویب شد

بازرس اصلی مهرانه: بنا به نظر بازرسان ارگان‌های ذیربط دولتی و غیردولتی هیچ ابهامی در صورت‌های مالی مهرانه وجود ندارد

"دکتر جلال بهاریان"، بازرس اصلی مهرانه در نشست سالانه اعضای هیئت امنای مهرانه که ظهر جمعه 22 تیر 97 در سالن جلسات رادیوتراپی برگزار گردید، با تشریح جزئیات دارائی‌های نقدی و غیرنقدی، مشهود و نامشهود، منقول و غیرمنقول و درآمدها و هزینه‌های این مجموعه اعلام کرد: تمامی اطلاعات و صورتهای مالی مهرانه طبق مدارک و اسناد ارائه شده مورد تایید بازرسین و مسئولین ارگان‌های دولتنی و غیردولتی ذیربط می باشد.

وی با بیان اینکه صورتهای مالی مهرانه از سال 91 تا 95 به بعد در راستای شفافیتهای مالی این مجموعه در سایت رسمی این مجموعه درج می‌گردد، افزود: پس از تصویب صورتهای مالی سال 96 مهرانه از سوی هیئت امنای مهرانه، به زودی اطلاعات مالی مجموعه منتشر می‌گردد.

بازرس اصلی مهرانه با اشاره به انبارگردانی اموال مهرانه از سوی مسئولین و دست اندرکاران امور مالی و اموال در سال 96 عنوان کرد: ثبت سیستماتیک این مهم نیز در راستای شفافیت مالی مهرانه بوده است.

وی با بیان اینکه " آماده پاسخگویی به ابهامات در صورتهای مالی مهرانه هستیم"، از تمامی کارشناسان دعوت کرد تا پس از مطالعه و بررسی صورتهای مالی مهرانه موجود در سایت رسمی مجموعه نقطه نظرات خود را بیان کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25