97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه برای موفقیت در برنامه ها نیازمند مشورت با پزشکان و متخصصان فعال در حوزه سرطان است

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: مهرانه برای موفقیت در برنامه ها نیازمند مشورت با پزشکان و متخصصان فعال در حوزه سرطان است

مهرانه برای موفقیت در برنامه ها نیازمند مشورت با پزشکان و متخصصان فعال در حوزه سرطان است دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

 مهرانه برای موفقیت در برنامه ها نیازمند مشورت با پزشکان و متخصصان فعال در حوزه سرطان است

دکتر حمیدیه، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه مهرانه سطح مطالبات را نه در استان بلکه در سطح کشور بالا برده است، اظهار کرد: مهرانه به لحاظ خوشنامی حتی از انجمن محک نیز جلو افتاده است.

وی با بیان اینکه خوشنامی به راحتی به دست نمی آید، تصریح کرد: مهرانه برای رسیدن به افق ها باید مطابق با فناوری های نوین جهان پیش رود که تحقق این امر مستلزم خیرین مدرن و نه سنتی، مدیران و برنامه ریزان دقیق می باشد.

دکتر حمیدیه ضمن تاکید بر لزوم جذب پزشکان متخصص در حوزه سرطان در بدنه مهرانه و بهره گیری از تجارب آنان به منظور موفقیت در پیشبرد اهداف متعالی مجموعه ابراز کرد: آماده ارائه هر گونه مشاوره فنی و خدمت به مهرانه هستیم.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز در این نشست با اشاره به جایگاه سلول های بنیادی در کشور عنوان کرد: با توجه به برگزاری جلسه شورای سلول های بنیادی استان زنجان با حضور دکتر حمیدیه ایشان برای بازدید از کلینیک مهرانه که از نقاط قوت استان محسوب می شود استقبال کردند.

وی با اشاره به ظرفیت بالای انجمن خیریه مهرانه و کمک این مجموعه به سیستم سلامت و ارتقا سلامت کشور تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان همواره به رسالت های این مجموعه ایمان دارد.

مهندس جواد گرانمایه، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه نیز با بیان اینکه تمامی برنامه هایمان را به صورت دقیق و جدی و آهسته و پیوسته عملیاتی می کنیم، از پیشنهادات سازنده دکتر حمیدیه استقبال کرد و گفت: موارد در اسرع وقت به سمع و نظر هیئت مدیره منتقل می گردد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25