97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

آهنگ زندگی‌ام را بر روی مهرانه تنظیم کرده‌ام

خیر فعال کمیته بانوان مهرانه: آهنگ زندگی‌ام را بر روی مهرانه تنظیم کرده‌ام

آهنگ زندگی‌ام را بر روی مهرانه تنظیم کرده‌ام خیر فعال کمیته بانوان مهرانه:

آهنگ زندگی‌ام را بر روی مهرانه تنظیم کرده‌ام 

"فرح ورعی یگانه"، خیر فعال مهرانه‌ای که 3 سال قبل از طریق کارگاه‌ آموزشی پیشگیری از سرطان با انجمن مهرانه و برنامه‌هایش آشنا شده است، تمامی برنامه‌های مربوط به کارهای منزلشان را طوری تنظیم می‌کند تا ساعاتی را که باید در کمیته بانوان حضور یابد را از دست ندهد.

وی که در زیرگروه‌های مهمانسرا و بازارچه کمیته بانوان برای تحقق اهداف متعالی مجموعه فعالیت مستمر دارد، معتقد است انسان برای کار خیر می‌تواند از توان بدنی خود نیز استفاده کند.

این خیر زنجانی که از دورهمی بانوان زنجانی در کمیته بانوان مهرانه احساس رضایت دارد، می‌گوید: کارهای خیری که در مهرانه توسط بانوان انجام می‌شود سبب شده است تا خانم‌ها از چاردیواری خانه‌ها پا را فراتر گذاشته و در یک جمع صمیمی، سالم و معنوی کمک حال مجموعه‌ای باشند که تنها دغدغه‌اش کاستن درد و رنج بیماران مبتلا به سرطان است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25