97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه ارائه نکات پیشگیری از سرطان سینه و تشخیص به موقع آن با خودمعاینگی در محل کمیته بانوان مهرانه

خانم همتایی، مدرس خیر کمیته آموزش و پیشگیری از سرطان مهرانه عصر سه‌شنبه 5 تیر 97 در کارگاه آموزشی پیشگیری از ابتلا به سرطان، ورزش، عدم استعمال سیگار و دخانیات، کاهش مصرف بیش از حد غذاهای پرچربی و گرایش به مصرف انواع میوه‌جات و سبزیجات را عاملی مهم برای پیشگیری از سرطان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه سرطان سینه در بین زنان از انواع سرطان شایع می‌باشد، معاینه منظم بدن را گامی مهم و مؤثر برای تشخیص به موقع آن دانست و اصول خودمعاینگی را به بانوان حاضر در جلسه ارائه کرد.

همچنین "مینا ارغوانی‌فرد"، مسئول کمیته بانوان مهرانه با اشاره به استقبال انجمن از بانوان نیکوکار جهت حضور در فعالیت‌های مربوط به مهرانه تصریح کرد: مهرانه به حمایت و حضور فیزیکی بانوان زنجانی در برنامه‌های بشردوستانه نیازمند است.

وی از بانوان زنجانی خواست تا برای پر کردن اوقات فراغت خود حضور در فضای معنوی مهرانه را برای یک بار هم که شده تجربه کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25