97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه؛ بخش جدانشدنی از زندگی‌ام است

خیر واحد سمعی‌بصری مهرانه: مهرانه؛ بخش جدانشدنی از زندگی‌ام است

مهرانه؛ بخش جدانشدنی از زندگی‌ام است خیر واحد سمعی‌بصری مهرانه:

مهرانه؛ بخش جدانشدنی از زندگی‌ام است

"اشکان کاظمی" از خیرین فعال واحد سمعی‌بصری که از بهمن سال 92 در انجمن خیریه مهرانه حضوری داوطلبانه دارد، معتقد است کار خیر در این مجموعه در زندگی افراد برکت می‌آورد.

وی که برای اجرای باکیفیت ویژه برنامه‌های مهرانه همراه با دوستان خیر خود روزها و حتی شب‌های زیادی را در این مجموعه سپری کرده می‌گوید که زندگی‌اش با مهرانه عجین شده است.

این خیر زنجانی با بیان اینکه برای تهیه عکس و فیلم از سختی زندگی بیماران مهرانه و به تصویر کشیدن زندگی پرمشقت آنان بارها در منزل بیماران حضور یافته‌ام، عنوان می‌کند: خدمت بشردوستانه مهرانه به خانواده تحت پوشش که برای رهایی عزیزشان از بیماری سرطان تمام دارائی خود را باخته‌اند برای من به عنوان یک انسان بسیار ارزشمند است و خدمت در این مجموعه قطعا مسرت بخش است.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25