97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان خبر داد: کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان خبر داد:

کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه تشکیل می‌شود
 
رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان از آمادگی مدیرعامل مهرانه جهت تشکیل کمیته اطلاع‌رسانی و خبری متشکل از فعالان رسانه‌ای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها در مهرانه با هدف معرفی خدمات و رسالت‌های بشردوستانه این مجموعه به آحاد مردم خبر داد.

"رضا رحیم پور"، رئیس انجمن صنفی خبرنگاران زنجان ظهر جمعه 4 خرداد 97 در بازدید فعالان رسانه‌ای روزنامه "زنگان امروز" از کلینیک تخصصی مهرانه با اشاره به سطح خدمات این مجموعه اظهار کرد: در دورانی که ارزش‌های انسانی کمرنگ شده مهرانه مروج کار خیر در سطح استان و حتی کشور شده است که ضروری است معرفی این مجموعه به افکار عمومی مورد توجه باشد.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان با عنوان "طبق اظهارات مدیرعامل مهرانه بر خلاف باورهای مردم، میزان ابتلا به سرطان در زنجان صعودی نیست و در خط مستقیم قرار دارد" خاطرنشان کرد: تیم رسانه‌ای استان زنجان توانایی دارد با ظرافت و به شیوه هنرمندانه دغدغه کاذبی که برای مردم زنجان در این مورد ایجاد شده را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

وی ضمن تاکید بر لزوم راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی و پژوهشی در مورد بیماری سرطان توسط دلسوزان مهرانه ادامه داد: تحقیق و پژوهش می‌تواند کاری مفید و موثر جهت تکمیل زنجیره خدمت بشردوستانه مهرانه و مهر تائیدی بر رسالت‌های متعالی این مجموعه باشد.

رحیم‌پور در پی درخواست مدیرعامل مهرانه مبنی بر لزوم همراهی مجدانه اصحاب رسانه با انجمن نیز پیشنهاد کرد به منظور معرفی خدمات و رسالت‌های بشردوستانه این مجموعه به آحاد مردم کمیته اطلاع‌رسانی و خبری جهت انعکاس منسجم اخبار و رویدادهای مهرانه با مشارکت تمامی اصحاب رسانه در مهرانه تشکیل گردد که این موضوع مورد موافقت مدیرعامل قرار گرفت.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
پیام تسلیت مدیرعامل مهرانه به مناسبت درگذشت "عزت الله انتظامی"، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر معروف به "آقای بازیگر"
1397/05/27
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
مدیرعامل مهرانه در بازدید اعضای کانون بازنشستگان دانشگاه زنجان؛ مهرانه؛ نتیجه آموخته هایمان از معلمین و اساتید دانشگاهی بوده است
1397/05/25