97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛ "اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد" نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیرعامل مهرانه و اعضای هیئت مدیره این مجموعه که جمعه 17 فروردین 97 در محل دفتر ایشان برگزار گردید، اظهار کرد: "کاری که در مهرانه انجام می‌شود همان کاری است که اهل بیت (ع) انجام می‌دادند، ما بر این باوریم که در مجموعه مهرانه کار مذهبی و اعتقادی انجام می‌شود".

وی با بیان اینکه در ترویج و تبلیغ کار خیر و گروهی مهرانه می‌تواند به عنوان الگوی نمونه معرفی شود، تاکید کرد که برای نهادینه شدن فرهنگ کار نیک ضروری تا الگوها و خیرین انجمن به مردم و جامعه معرفی شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "هر کاری برای معرفی این مجموعه نیاز باشد انجام می‌دهم"، اضافه کرد: به مردم اعلام کنید که اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد.

در ابتدای این دیدار نیز "مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه ضمن تشریح خدمات این مجموعه در حوزه "دارو و درمان" در مدت 12 سال ابراز کرد: مهرانه در کنار خدمات 100 درصد رایگان رادیوتراپی به مبتلایان به سرطان سرتاسر کشور، به صورت رایگان همراه با تهیه وعده‌های غذایی رایگان (صبحانه، ناهار، شام) بیماران را پذیرش می‌کند.

وی با بیان اینکه مهرانه با اعتقاد به شعار "پیشگیری بهتر از درمان است" به تدوین برنامه های سلامت محور در 4 حوزه "ورزش، تشکیل کارگاه ها و کلاس های پیشگیری از سرطان سینه ویژه بانوان، برگزاری کلاس های تغذیه سالم در مدارس، پیشگیری از استعمال سیگار و دخانیات و ترویج تولید، توزیع و مصرف محصولات سالم" اشاره کرد.

"رسول احدی"، مسئول واحد روابط عمومی مهرانه نیز در این دیدار به عملی شدن فرمایش مرحوم آیت الله حائری شیرازی در خصوص کاشت نهال بنام هر خیر در مجموعه (جمعه 17 فروردین 97) اشاره کرد و خواستار برگزاری جلسات بزرگ ملی و بین المللی مذهبی فرهنگی و قرآنی از سوی حجت‌الاسلام دولابی در مجموعه مهرانه شد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
1397/05/24
تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
خیر ورزشکار مهرانه‌ای: تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
1397/05/23
مشارکت 36 نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
مشارکت ۳۶ نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
1397/05/23