97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛ "اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد" نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری؛

"اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد"

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیرعامل مهرانه و اعضای هیئت مدیره این مجموعه که جمعه 17 فروردین 97 در محل دفتر ایشان برگزار گردید، اظهار کرد: "کاری که در مهرانه انجام می‌شود همان کاری است که اهل بیت (ع) انجام می‌دادند، ما بر این باوریم که در مجموعه مهرانه کار مذهبی و اعتقادی انجام می‌شود".

وی با بیان اینکه در ترویج و تبلیغ کار خیر و گروهی مهرانه می‌تواند به عنوان الگوی نمونه معرفی شود، تاکید کرد که برای نهادینه شدن فرهنگ کار نیک ضروری تا الگوها و خیرین انجمن به مردم و جامعه معرفی شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه "هر کاری برای معرفی این مجموعه نیاز باشد انجام می‌دهم"، اضافه کرد: به مردم اعلام کنید که اقدامات صورت گرفته در مهرانه سابقه و پیوست مذهبی و فرهنگی دارد.

در ابتدای این دیدار نیز "مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه ضمن تشریح خدمات این مجموعه در حوزه "دارو و درمان" در مدت 12 سال ابراز کرد: مهرانه در کنار خدمات 100 درصد رایگان رادیوتراپی به مبتلایان به سرطان سرتاسر کشور، به صورت رایگان همراه با تهیه وعده‌های غذایی رایگان (صبحانه، ناهار، شام) بیماران را پذیرش می‌کند.

وی با بیان اینکه مهرانه با اعتقاد به شعار "پیشگیری بهتر از درمان است" به تدوین برنامه های سلامت محور در 4 حوزه "ورزش، تشکیل کارگاه ها و کلاس های پیشگیری از سرطان سینه ویژه بانوان، برگزاری کلاس های تغذیه سالم در مدارس، پیشگیری از استعمال سیگار و دخانیات و ترویج تولید، توزیع و مصرف محصولات سالم" اشاره کرد.

"رسول احدی"، مسئول واحد روابط عمومی مهرانه نیز در این دیدار به عملی شدن فرمایش مرحوم آیت الله حائری شیرازی در خصوص کاشت نهال بنام هر خیر در مجموعه (جمعه 17 فروردین 97) اشاره کرد و خواستار برگزاری جلسات بزرگ ملی و بین المللی مذهبی فرهنگی و قرآنی از سوی حجت‌الاسلام دولابی در مجموعه مهرانه شد.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
حتی خدمت سربازی هم نتوانست مرا از مهرانه جدا کند/با کار داوطلبانه در مهرانه"رضایت از خود" را در درونم احساس می‌کنم
خیر مهرانه‌ای: حتی خدمت سربازی هم نتوانست مرا از مهرانه جدا کند/با کار داوطلبانه در مهرانه"رضایت از خود" را در درونم احساس می‌کنم
1397/07/29
خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد
غواص ارومیه‌ای دوران هشت سال دفاع مقدس در بازدید از مهرانه: خدمات بی‌دریغ خیرین در مهرانه؛ روحیه فداکاری و جانبازی هشت سال دفاع مقدس را برایم زنده کرد
1397/07/28
مرکز رادیوتراپی مهرانه بدون هیچ منت و بروکراسی اداری پذیرای بیماران مبتلا به سرطان سراسر کشور است
مسئول روابط عمومی مهرانه در جمع خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان آذربایجان غربی: مرکز رادیوتراپی مهرانه بدون هیچ منت و بروکراسی اداری پذیرای بیماران مبتلا به سرطان سراسر کشور است
1397/07/28
در ورزش صبحگاهی جمعه 27 مهر 97 مهرانه،آقای کلامی، مدیرعامل شیرپاستوریزه پگاه، اسکیت بازان، اعضای هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان و انجمن دوقلوها و چندقلوهای زنجان در کنار شهروندان و ورزشکاران زنجانی حضور داشتند.
ورزش صبحگاهی مشترک مهرانه با مشارکت ورزش و جوانان همراه با قرعه کشی و اهداء جوائز که بر عهده این اداره بود در محل پارک ملت برگزار شد در ورزش صبحگاهی جمعه ۲۷ مهر ۹۷ مهرانه،آقای کلامی، مدیرعامل شیرپا ...
1397/07/28