97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایجرود در حضور مسئول کمیته قلک مهرانه در روستای بیدگینه:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایجرود در حضور مسئول کمیته قلک مهرانه در روستای بیدگینه: "انجام کارهای خیر در مهرانه نزد خداوند محفوظ است"

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایجرود در حضور مسئول کمیته قلک مهرانه در روستای بیدگینه: رئیس اداره تبلیغات اسلامی ایجرود در حضور مسئول کمیته قلک مهرانه در روستای بیدگینه:

 "انجام کارهای خیر در مهرانه نزد خداوند محفوظ است"


چهارشنبه 16 اسفند 96، "مینا ارغوانی فرد"، مسئول کمیته قلک مهرانه پس از گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س)، ضمن تشریح فعالیت‌های مهرانه در حوزه "دارو و درمان" و "آموزش و پیشگیری" جهت حمایت از مبتلایان به سرطان ابراز کرد: در حال حاضر مهرانه با توکل به خدا و همراهی 100 هزار خیر زنجانی بیش از 80 تا 100 درصد هزینه‌های دارو درمان بیماران هدف را پرداخت می‌نماید.

همچنین "حجت‌الاسلام علی میرزابیگی"، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایجرود حمایت همه جانبه از همنوع را از تکالیف دینی و شرعی عنوان کرد و گفت: توجه به سفارشات قرآن و معصومین(ع) در حوزه انجام کار خیر و نیکوکاری سبب سعادتمندی اسنان در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با بیان اینکه در ازای کمکی که به خلق خداوند می کنیم نباید هیچ منتی بر بندگان خداوند بگذاریم برای موفقیت روزافزون خیرین و دست اندرکاران مجموعه مهرانه دعا کرد.

با تشکر از آقای عنایت معصومی، عضو شورای شهر ایجرود و رابط مهرانه‌ای و خانم منفرد خیر کمیته قلک

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان بیماران توسط مهرانه در کنار خدمات دارو و درمان
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در نشست با رؤسا و مسئولین مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی استان های گیلان، قزوین و تهران؛ ارائه خدمات کمک معیشتی به بیماران تحت پوشش و حمایت تحصیلی از فرزندان ب ...
1397/05/25
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
روش های تشخیص به موقع سرطان سینه به صورت تئوری و عملی برای بانوان زنجانی تشریح شد
1397/05/24
تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
خیر ورزشکار مهرانه‌ای: تشکیل شبکه مسئولین ورزش در ادارات/ مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان با پیوستن به این هسته مبلغ فرهنگی برنامه‌های مهرانه می‌شوند
1397/05/23
مشارکت 36 نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
مشارکت ۳۶ نفری بانوان خیر مهرانه‌ای برای حضور پررنگ مهرانه در جشنواره ملی آش ایرانی
1397/05/23