97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مدیرعامل مهرانه: عامل 90 درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است/ مهرانه به تنهایی قادر به مدیریت بیماری سرطان نیست

"گردهمایی مسئولین انجمن مهرانه استان زنجان در شهرستان خرمدره تشکیل شد" مدیرعامل مهرانه: عامل ۹۰ درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است/ مهرانه به تنهایی قادر به مدیریت بیماری سرطان نیست

مدیرعامل مهرانه: عامل 90 درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است/ مهرانه به تنهایی قادر به مدیریت بیماری سرطان نیست "گردهمایی مسئولین انجمن مهرانه استان زنجان در شهرستان خرمدره تشکیل شد"

مدیرعامل مهرانه: عامل 90 درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است/ مهرانه به تنهایی قادر به مدیریت بیماری سرطان نیست
 
مدیرعامل مهرانه با بیان اینکه 90 درصد عامل سرطان مربوط به عوامل بیرونی و مابقی ژنتیکی است، گفت: معتقدیم مهرانه به تنهایی نمی تواند بحث مربوط به مدیریت سرطان را عملیاتی کند در نتیجه ضروری است در این بین دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی ذیربط فعال در حوزه سلامت و محیط زیست نقش مهمی را ایفا نمایند.

"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه ظهر جمعه 4 اسفند 96 در گردهمایی مدیران و مسئولین انجمن مهرانه در شهرستان‌ها و مناطق تابعه که در سالن جلسات آبفای این شهرستان برگزار گردید، ضمن تاکید بر لزوم تدبر و تفکر در آیات کلام الله مجید از سوی بندگان الهی به ویژه مسئولین خیر مجموعه حمایت از مبتلایان به سرطان در حوزه دارو درمان را از اولویت های اساسی و اصلی مهرانه دانست و تاکید کرد: عدم توجه به تکریم بیمار با وجود ارائه خدمات رایگان و بشردوستانه به وی هیچ ارزشی ندارد، چرا که اصل خدمت بشردوستانه این مجموعه به مبتلایان به سرطان، تکریم ارباب رجوع می‌باشد.

وی بر لزوم بهره گیری از توانمندی بانوان برای شتاب بخشی به اهداف و رسالت های مهرانه تاکید کرد و افزود: بر اساس مستندات موجود در مهرانه، زنجان از نظر شتاب ابتلا به سرطان در خط مستقیم قرار دارد.

مهندس وثوق با عنوان "زنجان بعد از پایتخت شور و شعور حسینی به شهر کریمان معروف است که قطعا وجود خیریه‌ها و سمن‌ها در استان از جمله مهرانه در این نامگذاری بی‌تاثیر نبوده است" به برنامه‌ریزی‌های مهرانه در حوزه پیشگیری و تاکید بر 4 آیتم مهم از جمله "ورزش، تشکیل کارگاه‌ها و کلاس‌های پیشگیری از سرطان سینه، عدم استعمال سیگار و دخانیات، ترویج تولید، توزیع و مصرف محصولات سالم" ادامه داد: این آیتم‌ها از سوی کارشناسان و متخصص به مهرانه ارائه گردیده است.

وی با بیان اینکه 90 درصد عامل سرطان مربوط به عوامل بیرونی و مابقی ژنتیکی است، تصریح کرد: معتقدیم مهرانه به تنهایی نمی تواند بحث مربوط به مدیریت سرطان را عملیاتی کند و ضروری است در این بین دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی ذیربط فعال در حوزه سلامت و محیط زیست نقش مهمی را ایفا نمایند.

"مهدی نجاتی"، رئیس هیئت اجرایی خرمدره نیز ضمن گرامیداشت هفتمین سال تاسیس این دفتر با مشورت با سایر اعضای حاضر در جلسه پیشنهاد کرد تا هر سه ماه یکبار جلسات مربوط به مدیران و مسئولین مهرانه و دفاتر و مناطق تابعه به صورت چرخشی در یکی از دفاتر شهرستانی برگزار گردد که مورد موافقت حاضرین قرار گرفت.

"لیلا صباغی"، مدیر اجرایی دفتر مهرانه خرمدره در این نشست بر لزوم تشکیل ستاد برگزاری برج میلاد با عضویت نمایندگان دفاتر، برپایی نمایشگاه با هدف در معرض عموم قرار دادن خدمات داوطلبانه دفاتر مهرانه به صورت چرخشی در یک دفتر، ثبت اموال هر دفتر با اختصاص کد جداگانه تاکید کرد.

در پایان هر یک از اعضای حاضر در نشست به منظور بهبود امور محوله و نحوه خدمت‌رسانی به مبتلایان به سرطان و برنامه‌های هدفمند انجمن پیشنهادات سازنده خود را ارائه کردند.

بازدید از دفتر مهرانه در خرمدره از دیگر برنامه‌های سفر مدیرعامل و مسئولین مهرانه در شهرستان ها و مناطق تابعه بود.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25