97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین از دفاتر مهرانه در زنجان بازدید کردند

مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین از دفاتر مهرانه در زنجان بازدید کردند

مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین از دفاتر مهرانه در زنجان بازدید کردند مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین از دفاتر مهرانه در زنجان بازدید کردند


"مهندس جواد گرانمایه"، مسئول کلینیک تخصصی مهرانه در بازدید صبح روز پنجشنبه 14 دی ماه 96 آقایان "سید جواد عبادی"، "علاء میرحسینی"، "رضا ایرانی فر" و "بهروز حاجی سلیمانی" از کلینیک تخصصی مهرانه با بیان اینکه "معتقدیم 30 درصد برنامه‌ها و چشم‌اندازهای انجمن را عملیاتی نموده‌ایم"، افزود: دست‌اندرکاران مهرانه با توکل به لطف خداوند و با حمایت صددرصدی زنجانی‌ها یکی پس از دیگری اهداف متعالی و بشردوستانه مجموعه را به پیش می‌برد.


"حاج سیف‌اله عبداللهی"، مدیر اجرایی دفتر مرکزی مهرانه نیز در این بازدید ضمن تشریح نحوه خدمات‌رسانی به بیماران و مراجعه‌کنندگان در حوزه درمان و سلامت تاکید کرد که "شفافیت" محور اصلی خدمات رسانی به مردم بوده و تا به امروز دست‌اندرکاران انجمن تمامی امور را با تکیه به این موضوع مهم اداره می‌کنند.


نحوه توزیع سبدهای کالا در مناسبت‌ها و اعیاد مذهبی سال، مشاوره به بیماران و مراحل تشکیل پرونده در "کمیته مددکاری"، چگونگی تبلیغات گسترده با بهره‌گیری از امکانات نوین روز با همراهی خیرین توسط "کمیته تبلیغات"، مونتاژ فیلم مراسم‌های مهرانه و تهیه دی.وی.دی‌های تبلیغاتی توسط "واحد سمعی بصری"، ارتباط به رسانه‌ها و نحوه اطلاع‌رسانی و درج اخبار در "واحد روابط عمومی"، چگونگی جذب خیر و برگزاری جلسات معارفه جهت هدایت خیرین داوطلب برای فعالیت در واحدها و کمیته‌های زیرمجموعه بر اساس علاقمندی خیران در "کمیته منابع انسانی" و نحوه دریافت کمک‌های نقدی مردمی توسط "واحد حسابداری" از عناوین مهم بازدید مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین در دفتر مرکزی مهرانه بود.


همچنین مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین در بازدید از ساختمان حدیدیان با توضیحات "حاج جبار نهاوندیان"، "حاج بهروز کاوندی" و " اکرم رفیعی" به ترتیب با خدمات "کمیته بنر"، "کمیته شهرستان و کمیته جذب مشارکت‌های مالی" و "واحد آموزش تحصیلی" آشنا شدند.


"مهندس اصغر وثوق"، مدیرعامل مهرانه در بازدید مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین از در "کمیته قلک" با عنوان اینکه مهرانه به همت خیرین زنجانی تا به امروز تمامی برنامه‌های ریز و درشتش را اجرایی کرده است، اعلام کرد: "به خیرین زنجانی که در همه حال پشتیبان مهرانه‌اند افتخار می‌کنیم".


در پایان خیرین و مسئولین انجمن خیریه پزشکان سلامت گستر استان قزوین ضمن ابراز خرسندی از خدمات بی‌دریغ به بیماران در مجموعه مهرانه اعلام کردند که راز موفقیت مهرانه پشتیبانی مردم و نیات خالص بنیانگذاران و دست اندرکاران آن می‌باشد.


آقای عبادی با بیان اینکه "به طور قطع از تجارب مهرانه در حوزه پیشگیری می توان بهره های کافی را ببریم" برای موفقیت دست اندرکاران آن آرزوی موفقیت کرد.


"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25