97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

با همکاری مهرانه و دانشگاه علوم پزشکی؛ آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد با همکاری مهرانه و دانشگاه علوم پزشکی؛ 

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

نخستین سمینار انجمن خیریه مهرانه عصر سه‌شنبه 7 آذر 96 با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در راستای حرکت در پژوهش و آشنایی با بیمار سرطان تحت عنوان " آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان" در محل سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، دکتر مینوش مقیمی، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره مهرانه  و فوق تخصص خون و آنکولوژی در این مراسم با اشاره به این‌که خوشبختانه با در دست داشتن اطلاعات بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان در مهرانه بستر بسیار خوبی برای انجام کارهای تحقیقاتی در حوزه سرطان وجود دارد، بر لزوم بهره مندی از پتانسیل های موجود در انجمن تاکید کرد.

وی با عنوان " قطعا در حوزه تعیین نقشه سرطان (Cancer Map  ) می توانیم موفق عمل کنیم" برای موفقیت‌های تیم تحقیقاتی ABC مهرانه و داشنگاه علوم پزشکی آرزوی موفقیت کرد.

محمدجواد محمدی، دانشجوی پزشکی و پایه گذار تیم تحقیقاتی ABC در این مراسم با بیان اینکه "این تیم تحقیقاتی به دنبال به نتیجه رسیدن پژوهش ها در جهت پایان دادن به تمامی غم ها و رنج های بیماران مبتلا به سرطان می باشد" ابراز کرد: تیم تحقیقاتی ABC با تلاش پژوهشگران و متخصصان امر در نظر دارد تا تمامی جنبه‌های حوزه سرطان را در حوزه تحقیق و پژوهش مدنظر قرار دهد و برای دستیابی به نتایج در وهله نخست Non_biologic را قبلتر از biologic آغاز نماید.

وی با اشاره به زمان بر بودن تحقیقات و آزمایشات حوزه Biologic عنوان کرد: در راستای انجام پژوهش‌های تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در دانشکده پزشکی گروه تحقیقاتی در 3 حوزه بیوشیمی، ژنتیک و ایمونولوژی و در دانشکده داروسازی در دو گروه نسبت به امور محوله اقدام می‌کند.

علاوه بر آن آزیتا محمدزاده، خانم مقدم، مریم عراقی و دیگر اعضای تیم تحقیقاتی ABC اهداف تشکیل این تیم و برنامه‌های آینده را تشریح کردند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
با ارائه اسناد متقن آماده پاسخگویی حضوری به مسئولین استانی و ملی و مردم خیر زنجان در خصوص صورتهای مالی مهرانه هستیم
گزارش بازرس مالی مهرانه از درامدها و هزینه‌های مهرانه در سال ۹۶؛ با ارائه اسناد متقن آماده پاسخگویی حضوری به مسئولین استانی و ملی و مردم خیر زنجان در خصوص صورتهای مالی مهرانه هستیم
1397/04/27
دست اندرکاران مهرانه الگوی واقعی خدمت به همنوع هستند
خیر کمیته بنر مهرانه: دست اندرکاران مهرانه الگوی واقعی خدمت به همنوع هستند
1397/04/27
مهرانه با جان و دل پذیرای بیماران مبتلا به سرطان است/بیماران با امید به این مکان مراجعه می‌کنند
خیر کمیته مددکاری مهرانه: مهرانه با جان و دل پذیرای بیماران مبتلا به سرطان است/بیماران با امید به این مکان مراجعه می‌کنند
1397/04/26
پذیرش رایگان 1119 نفر روز بیمار مبتلا به سرطان سراسر کشور در خردادماه 97
مسئول مهمانسرای مهرانه تهران خبر داد: پذیرش رایگان ۱۱۱۹ نفر روز بیمار مبتلا به سرطان سراسر کشور در خردادماه ۹۷
1397/04/25
نخستین دور همی مهرانه‌ای‌ها با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی
نخستین دور همی مهرانه‌ای‌ها با هدف توسعه فرهنگ کتابخوانی
1397/04/25
تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام
خیر دانشجوی مهرانه‌ای: تمام اتفاقات خوب زندگیم را مدیون مهرانه ام
1397/04/25