97
  • دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

با همکاری مهرانه و دانشگاه علوم پزشکی؛ آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد با همکاری مهرانه و دانشگاه علوم پزشکی؛ 

آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد

نخستین سمینار انجمن خیریه مهرانه عصر سه‌شنبه 7 آذر 96 با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در راستای حرکت در پژوهش و آشنایی با بیمار سرطان تحت عنوان " آئین افتتاحیه تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان" در محل سالن همایش‌های بین‌المللی مهرانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، دکتر مینوش مقیمی، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره مهرانه  و فوق تخصص خون و آنکولوژی در این مراسم با اشاره به این‌که خوشبختانه با در دست داشتن اطلاعات بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان در مهرانه بستر بسیار خوبی برای انجام کارهای تحقیقاتی در حوزه سرطان وجود دارد، بر لزوم بهره مندی از پتانسیل های موجود در انجمن تاکید کرد.

وی با عنوان " قطعا در حوزه تعیین نقشه سرطان (Cancer Map  ) می توانیم موفق عمل کنیم" برای موفقیت‌های تیم تحقیقاتی ABC مهرانه و داشنگاه علوم پزشکی آرزوی موفقیت کرد.

محمدجواد محمدی، دانشجوی پزشکی و پایه گذار تیم تحقیقاتی ABC در این مراسم با بیان اینکه "این تیم تحقیقاتی به دنبال به نتیجه رسیدن پژوهش ها در جهت پایان دادن به تمامی غم ها و رنج های بیماران مبتلا به سرطان می باشد" ابراز کرد: تیم تحقیقاتی ABC با تلاش پژوهشگران و متخصصان امر در نظر دارد تا تمامی جنبه‌های حوزه سرطان را در حوزه تحقیق و پژوهش مدنظر قرار دهد و برای دستیابی به نتایج در وهله نخست Non_biologic را قبلتر از biologic آغاز نماید.

وی با اشاره به زمان بر بودن تحقیقات و آزمایشات حوزه Biologic عنوان کرد: در راستای انجام پژوهش‌های تیم تحقیقاتی ABC و معرفی نقشه سرطان زنجان در دانشکده پزشکی گروه تحقیقاتی در 3 حوزه بیوشیمی، ژنتیک و ایمونولوژی و در دانشکده داروسازی در دو گروه نسبت به امور محوله اقدام می‌کند.

علاوه بر آن آزیتا محمدزاده، خانم مقدم، مریم عراقی و دیگر اعضای تیم تحقیقاتی ABC اهداف تشکیل این تیم و برنامه‌های آینده را تشریح کردند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
سبدهای کالا بین 50 بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از 10 میلیون تومان توزیع شد
با اهداء هزینه خرجی ۵۰۰۰ نفری سفره امام حسین(ع) به مهرانه توسط " حاج سیف اله محمدی"، خیر ابهری؛ سبدهای کالا بین ۵۰ بیمار تحت پوشش مهرانه ابهر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان توزیع شد
1397/06/27
"السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
واریز احسان و نذر ۲۷ میلیون تومانی خیر نیک اندیش زنجانی به حساب انجمن مهرانه در هفته نخست ماه محرم ۹۷ "السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)"
1397/06/27
فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه 24 شهریور 97 با بازدید شهروندان و عزاداران حسینی کلید خورد.
برپایی نمایشگاه "شمیم کربلا"با حمایت مالی اسپانسر و خیر مهرانه ای مقیم آلمان در ملک اهدائی آقای موسویان فعالیت رسمی نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه عصر شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ با بازدید شهرون ...
1397/06/26
مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
طراح و مدیر ساخت دکور نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" انجمن مهرانه: مهرانه به عنوان نخستین بخش خصوصی استان زنجان نمایشگاه مفهومی "شمیم کربلا" را برپا کرده است
1397/06/26
بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
مدیر مرکز آفرینش های طهور استان اصفهان: بنیانگذاران و مؤسسین مهرانه شیعیان واقعی هستند
1397/06/25
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
برنامه تعطیلی مراسمات ورزشی انجمن مهرانه در محرم
1397/06/25