• دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

مهرانه؛ تبلور دست‌های مهربان است

گفت‌وگو با بیمار ۵۸ ساله مبتلا به سرطان سینه/ مهرانه؛ تبلور دست‌های مهربان است

گفت‌وگو با بیمار 58 ساله مبتلا به سرطان سینه/

مهرانه؛ تبلور دست‌های مهربان است

خانم کاوه که از بهمن ماه سال 83 علائم بیماری سرطان را در خود متوجه شده است، تصریح کرد: پس از نمونه‌برداری‌ها بنا به تشخیص پزشک معالجم در اردیبهشت ماه سال 94 در تهران جراحی شدم و در کمتر از 2 هفته نیز خود را برای طی کردن 8 جلسه شیمی‌درمانی آماده کردم.

وی ادامه داد: برای این‌که از ریزش موهای سرم اذیت نشوم خواهرم در دومین جلسه شیمی‌درمانی‌ام موهایم را کوتاه کرد و همراه با دخترم برای ادامه دادن درمانم برای دادن روحیه‌ به من تلاش کرد.

خانم کاوه که پس از اتمام شیمی درمانی 32 جلسه نیز در بیمارستانی در تبریز رادیوتراپی شده است از بالا بودن هزینه‌های درمان بیماری سرطان گفت و از اندیشه‌های ناب برای ساختن مهرانه قدردانی کرد.

وی مهرانه را تبلور دست‌های مهربان عنوان کرد و افزود: درمان من قبل از تاسیس مهرانه پایان یافت و من از این مرکز برای درمانم مبلغی دریافت نکرده‌ام ولی برای حضور در کلاس‌های ورزشی رایگان شهر که با همکاری مهرانه صورت گرفته است راغبم.

این بیمار که جزو بیماران دارای پرونده در مهرانه می‌باشد از مردم استان و حتی کشور خواست تا برای یاری دست‌اندرکاران این مجموعه و شفای بیماران مبتلا به سرطان دعا کنند.

"روابط عمومی انجمن خیریه مهرانه"
نظر شما چیست
آخرین اخبار
استقبال شهروندان زنجانی از ورزش پیاده روی انجمن خیریه مهرانه در پارک ملت (سه شنبه 23 آبان 96)
" ورزش قهرمانی،میوه ورزش همگانی است" استقبال شهروندان زنجانی از ورزش پیاده روی انجمن خیریه مهرانه در پارک ملت (سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶)
1396/08/24
مونتاژ 21 کلیپ مهرانه و تکثیر بیش از 500 دی.وی.دی تبلیغاتی این مجموعه در واحد سمعی بصری
جهت نشر گسترده اقدامات و فعالیت‌های بشردوستانه مهرانه در سطح جامعه صورت گرفت؛ مونتاژ 21 کلیپ مهرانه و تکثیر بیش از 500 دی.وی.دی تبلیغاتی این مجموعه در واحد سمعی بصری
1396/08/24