• دانلود اپلیکیشن
  • بازدید مجازی از کلینیک تخصصی مهرانه

بازدید مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور از کلینیک تخصصی مهرانه

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه: "مهرانه" به قطب درمان سرطان کشور تبدیل می‌شود/ "توریست‌درمانی" از اهداف اصلی مهرانه زنجان است

بازدید مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور از کلینیک تخصصی مهرانه مسئول کلینیک تخصصی مهرانه:

"مهرانه" به قطب درمان سرطان کشور تبدیل می‌شود/ "توریست‌درمانی" از اهداف اصلی مهرانه زنجان است

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه "توریست درمانی" را از اهداف این انجمن دانست و بر لزوم تبدیل زنجان به مرکز و قطب درمان سرطان کشور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان، مهندس جواد گرانمایه در بازدید رئیس فدراسیون فوتبال از کلینیک تخصصی مهرانه اظهار کرد: 3 برنامه استراتژیک کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت به منظور ارائه خدمات لازم به بیماران مبتلا و تأمین تجهیزات که از نقاط دوردست استان و سایر استان‌های کشور و حتی خارج از کشور برای طی پروسه درمان به این کلینیک مراجعه می‌کنند تدوین شده است.

مهندس گرانمایه تبدیل مهرانه به مجموعه پزشکی، فرهنگی و امدادی کشور را از برنامه‌های بلندمدت انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان اعلام کرد و افزود: ایجاد 8 درمانگاه برای هر نوع از بیماری سرطان، راه‎اندازی بخش تحقیقات و پژوهش و بخش تصویربرداری و فیزیوتراپی، رستوران و اتاق بازی کودک از جمله برنامه‌های مسئولان و کارشناسان خبره این انجمن در محل کلینیک تخصصی مهرانه است.

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه "توریست درمانی" را از اهداف این انجمن دانست و بر لزوم تبدیل زنجان به مرکز و قطب درمان سرطان کشور تأکید کرد.

مهندس گرانمایه  "پیشگیری" را از اهداف اصلی انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان اعلام کرد و افزود: در فاز یک ارائه آموزش‌های سلامت‌محور به دانش‌آموزان مدارس، در سال 95 ، حدود 10 هزار نفر از محصلان مقطع ابتدایی تحت پوشش قرار گرفتند که مقرر شده است سال بعد در عملیاتی کردن فاز دو این پروژه، خدمات آموزشی مهرانه به دانش‌آموزان مقطع دبیرستان ارائه شود.

وی با اشاره به تجهیزات کاملاً به روز مرکز همایش‌های بین‌المللی مهرانه در محل کلینیک تخصصی این انجمن و امکان ترجمه همزمان به چهار زبان زنده دنیا از کمک‌های بی‌دریغ 80 هزار خیر زنجانی به بیماران مبتلا به سرطان گفت.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این بازدید با بیان این‌که خیران مهرانه بهترین پست و مقام‌ها را دارند که تا ابد جاودان خواهد بود، خدمت به خلق رنجور و بیمار را از توفیقات الهی دانست که شامل حال دلسوزان انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان شده است.

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه نیز در این بازدید با اشاره به آغاز تبلیغات مربوط به حوزه ورزش از اواخر سال 90 این کمیته عنوان کرد: کمیته تبلیغات مهرانه حضور مؤثر در فعالیت‌های ورزش را از سال 94 با هدف پیشگیری از ابتلا به سرطان به صورت متمرکز ساماندهی کرد به طوری که فراخوان‌های عمومی به منظور مشارکت مردم و شهروندان در ورزش صبحگاهی اعلام گردید.

مهناز صنعتکار با اشاره به برگزاری سالانه جام فوتسال مهرانه (یکم تا هشتم بهمن‌ماه) ابراز کرد: سال اول را با هدف معرفی مهرانه، سال دوم را با هدف جذب خیر و سال سوم را با هدف پیشگیری از ابتلا به سرطان برگزار کردیم.

صنعتکار با اشاره به حضور 48 تیم منتخب شرکت‌کننده از ادارات و به صورت آزاد از بیش از 70 تیم اعلام کرد: از 48 تیم شرکت‌کننده 23 تیم مربوط به ادارات و مابقی آزاد بودند.

مسئول کمیته تبلیغات مهرانه در مورد برنامه‌های تدوین شده برای برگزاری چهارمین دوره جام فوتسال مهرانه در سال 95 خاطرنشان کرد: مقرر شده است تا تیم‌های شرکت‌کننده از ادارات و پیشکسوتان در این دوره از مسابقات فوتسال مهرانه حضور داشته باشند.

وی از رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا مهرانه را در برگزاری هر چه باشکوه‌تر و اثربخش‌تر راهنمایی کند و در نهادینه کردن ورزش همگانی در سطح شهر زنجان و بانی شدن مهرانه در ترویج این فرهنگ نقش مهمی ایفا کند.

صنعتکار از مهدی تاج خواست تا اقدامات لازم برای حضور تیم هنرمندان در جام فوتسال مهرانه را فراهم کند.
نظر شما چیست
آخرین اخبار
حضور 95 نفری بانوان تکابی در کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از ابتلا به سرطان مهرانه
در طول یک هفته اسفند ۹۶ در شهرستان تکاب استان آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ حضور ۹۵ نفری بانوان تکابی در کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از ابتلا به سرطان مهرانه
1396/12/28
پوشش بیش از 200 برنامه رویدادی صوتی و تصویری در واحد سمعی و بصری مهرانه
در سال 96 صورت گرفت؛ پوشش بیش از 200 برنامه رویدادی صوتی و تصویری در واحد سمعی و بصری مهرانه
1396/12/27
پیام قدردانی مسئولین انجمن خیریه مهرانه‌ از مهمان‌نوازی خیرین و مردم گرانقدر شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی/
پیام قدردانی مسئولین انجمن خیریه مهرانه‌ از مهمان‌نوازی خیرین و مردم گرانقدر شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی/ سلام دوستان و خیرین معزز دفتر مهرانه در میانه؛
1396/12/27
ثبت سفارش 935 بنر مناسبتی و تاج گل زنجانی‌ها در کمیته بنر مهرانه
بهمن ۹۶ صورت گرفت؛ ثبت سفارش ۹۳۵ بنر مناسبتی و تاج گل زنجانی‌ها در کمیته بنر مهرانه
1396/12/27
" مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد"
" مدیرعامل مهرانه در جشن ورزشی-فرهنگی "داغچیلار بایرامی" از سوی رئیس هیئت کوهنوردی میانه تقدیر شد" مدیر اجرایی دفتر مهرانه در میانه؛ "مهرانه افتخار ایران و آذربایجان است"
1396/12/26